سریال خاتون
فوتبال جهان

انتخاب یک کروات برای هدایت یونیون برلین/ حضور رائول در آلمان منتفی شد

به گزارش امین گیمز، باشگاه یونیون برلین که اخیراً اورس فیشر را به دلیل تدوام نتایج ضعیف از سمت سرمربیگری این تیم اخراج کرده بود، یک مربی کروات را جانشین او کرد. فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ نناد بیلیسا قراردادش را به‌عنوان سرمربی جدید یونیون برلین با این باشگاه بوندس‌لیگایی امضا کرد.

این مربی کروات در حالی سرمربی جدید یونیون برلین لقب گرفت که پیش از این گفته شده بود که رائول گونسالس اسطوره باشگاه رئال مادرید در آستانه نشستن روی نیمکت این تیم آلمانی است، اما رومانو مدعی شد سرمربی رئال کاستیا هرگز به مربیگری در یونیون برلین نزدیک نبوده است و می‌خواهد در باشگاه رئال مادرید به کارش ادامه دهد.

نناد بیلیسای 52 ساله که سابقه هدایت تیم‌هایی همچون اسپتزیا، لخ پوزنان و دینامو زاگرب را در کارنامه حرفه‌ای‌اش دارد، در آخرین تجربه سرمربیگری‌‌اش هدایت ترابزون‌اسپور ترکیه را برعهده داشت و در 16 بازی آمار هشت برد و هشت شکست را از خود بر جای گذاشت.

یونیون برلین که فصل گذشته شگفتی‌ساز شد و یکی از سهمیه‌های حضور در رقابت‌های فصل جاری لیگ قهرمانان را کسب کرد، این فصل عملکرد بسیار ضعیفی را از خود ارائه کرده است و در حال حاضر با کسب هفت امتیاز از 12 بازی اول خود در رده هفدهم جدول 18 تیمی بوندس‌لیگا جای دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا