فوتبال جهان

انتقاد لواندوفسکی از ژاوی به خاطر سبک بازی بارسلونا

به گزارش امین گیمز، روبرت لواندوفسکی مهاجم تیم فوتبال بارسلونا در گفت‌و‌گو با سایت Eleven Sports لهستان اعتراف کرد، سرمربی خود ژاوی هرناندس را مسبب شروع نه چندان قاطعانه آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا در این فصل لالیگا می‌داند.

بارسلونا در فصل جاری از سه بازی خود دو پیروزی کسب کرده که البته برای به دست آوردن آنها متحمل فشار و زحمت زیادی شده است. در این میان لواندوفسکی هم اُفت محسوسی داشته است و تنها در این هفته بود که به روند ناکامی‌اش در گشودن دروازه رقبا پایان داد و گل‌ پیروزی‌بخش برد 4 بر 3 بارسا مقابل ویارئال را زد.

 

لواندوفسکی گفت: ما بارسلونا هستیم و این یعنی که نه تنها از ما انتظار می‌رود که برنده باشیم بلکه باید زیبا و هجومی بازی کنیم. در این اواخر اما بازی‌های ما اینگونه نبوده است و به همین دلیل ما برای اینکه بتوانیم موقعیت گلزنی ایجاد کنیم مجبور شده‌ایم خیلی روی خودمان فشار بیاوریم. کاملاً مشخص است که وقتی فران تورس یا آنسو فاتی وارد زمین می‌شوند، دو بازیکنی که هجومی هستند، ما موقعیت‌های بیشتری خلق می‌کنیم. گاهی اوقات اما به اندازه کافی در ترکیب‌مان بازیکن هجومی نداریم. این باعث می‌شود که در حملات کسی از من حمایت نکند. بنابراین چیزی که می‌گویم تنها به صلاح تیم است.

ستاره سابق بایرن مونیخ افزود: من فکر می‌کنم با تجربه و شناختی که از بدنم دارم، همیشه دنبال بهترین راه‌حل نه فقط برای خودم، بلکه برای تیمم بوده‌ام. مشخص است که وقتی بین دو مدافع میانی حریف محاصره می‌شوم کار حریف برای مهار من آسان‌تر می‌شود. در بسیاری از بازی‌ها، من موقعیت‌های گلزنی چندان زیادی به دست نمی‌آورم. در دو بازی قبلی که اینگونه بوده است و توپ‌های زیادی به من نرسید. به همین دلیل گاهی اوقات مجبور می‌شوم که برای خودم موقعیت بسازم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا