سریال خاتون
فوتبال جهان

انجام یک عمل جراحی دیگر روی پای نویر

به گزارش امین گیمز، باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که مانوئل نویر روز گذشته (یکشنبه) تحت یک عمل‌ جراحی جزئی برای برداشتن یک قطعه فلزی (پیچ) از استخوان نازک‌ نِی ساق پای راست خود قرار گرفت و اکنون تمرینات ریکاوری و توانبخشی خود را از سر گرفته است. این یک روش معمول به شمار می‌رود اما این بدین معنی است که نویر باید در هفته‌های پیش‌رو سرعت تمرینات خود را کاهش دهد و همین باعث می‌شود تا حدودی بازگشت او به شرایط بازی کمی به تأخیر بیفتد.

این دروازه‌بان 37 ساله که اواسط آذر ماه (دسامبر 2022) هنگام اسکی کردن دچار شکستگی از ناحیه ساق پا و فصل برایش تمام شد، اخیراً فرایند ریکاوری و تمرینات انفرادی خود را به طور جدی در پیش گرفته بود تا هر چه سریع‌تر به صد درصد آمادگی برسد.

بر اساس گزارش رسانه‌های آلمانی، نویر اخیراً تمرینات اختصاصی‌اش را خارج از باشگاه بایرن مونیخ زیرنظر تونی تاپالوویچ آغاز کرده است، کسی که در دوران مربیگری یولیان ناگلسمان از سمت مربی دروازه‌بان‌های بایرن مونیخ اخراج شد و رابطه خیلی خوبی با نویر دارد.

بایرن‌ مونیخ که یان زومر دروازه‌بان سوئیسی خود را به اینتر واگذار کرد، پیش از این گئورگی مامارداشویلی دروازه‌بان گرجستانی تیم والنسیا را زیر ذره‌بین گرفته‌ بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا