سریال خاتون
فوتبال جهان

اندریک: بازی در رئال مادرید یک چالش بزرگ خواهد بود/ بنزما بازیکنی تماشایی است

به گزارش امین گیمز، اندریک که یک سال پیش با باشگاه رئال مادرید قرارداد امضا کرد و در پایان فصل جاری به جمع کهکشانی‌ها ملحق خواهد شد، در گفت‌وگو با روزنامه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید درباره اینکه آیا برای بازی در رئال مادرید آماده است، اظهار داشت: بازی در رئال مادرید یک مسئولیت بزرگ و یک چالش بزرگ خواهد بود. بسیار هیجان‌زده هستم که با پیراهن رئال بازی کنم و بتوانم از آن در کنار هواداران لذت ببرم. این رؤیایی است که از کودکی در سر داشتم که بخشی از باشگاه رئال مادرید باشم. می‌دانم که هنوز چالش‌هایی در پالمیراس پیش‌رو دارم و باید با آنها روبه‌رو شوم یا حداقل به تیمم کمک کنم تا در اوج باشد اما در عین حال به رئال مادرید هم فکر می‌کنم.

مهاجم 17 ساله پالمیراس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره پدیده نژادپرستی در فوتبال خاطرنشان کرد: من هم هدف نژادپرستی قرار گرفته‌ام اما اهمیتی به آن نمی‌دهم. هرچه بیشتر این کار را کنند، بیشتر به آنها (هوادارانی که توهین نژادی می‌کنند) می‌خندم. من در کنار وینیسیوس و رودریگو و همه کسانی که هدف نژادپرستی قرار گرفته‌اند، با این پدیده می‌جنگم. هر چه که می‌خواهند به من بگویند، برایم اهمیتی نخواهد داشت و فکر می‌کنم این آنها را عصبانی خواهد کرد. این بهترین راه برای مباره با نژادپرستی است.

اندریک همچنین در پاسخ به این پرسش که «اگر بخواهی یک مهاجم ایده‌آل بسازی، آن چه کسی خواهد بود؟»، گفت: کریم بنزما تمامی کیفیت‌های لازم را برای یک مهاجم بی‌نقص بودن را دارد. او در حال حاضر در لیگ عربستان است اما سال‌ها برای رئال مادرید بازی کرد. کریم می‌داند که چگونه درک کاملی از بازی داشته باشد، او از هر نظر بازیکنی تماشایی است. بنزما بهترین مهاجم جهان برای مدت طولانی بوده است. هری کین و هالند نیز ویژگی‌های عالی برای تبدیل شدن به یک مهاجم ایده‌آل را دارند.

وی همچنین درباره اینکه لوئیس سوارس گفته بود دوست داشت او به بارسلونا ملحق می‌شد، اظهار داشت: من خیلی از بازی‌های سوارس در بارسلونا را دیده‌ام. گل او مقابل پاری‌سن‌ژرمن را پس از پشت‌ سر گذاشتن تیاگو سیلوا و داوید لوئیز به خوبی به یاد دارم. من چیزهای زیادی از سوارس یاد گرفته‌ام و او کمک زیادی به فوتبال برزیل کرده است.

خرید جدید رئالی‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: امیدوارم دوران درخشانی را در رئال مادرید و در آن ورزشگاه فوق‌العاده (سانتیاگو برنابئو) داشته باشم. اخیراً برای تماشای یکی از بازی‌های رئال مادرید به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو رفتم و باید بگویم جو فوق‌العاده‌ای با حضور هواداران رئال بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا