سریال خاتون
فوتبال جهان

انریکه: بر بازی تسلط داشتیم و بابت عملکردمان خوشحالیم

به گزارش امین گیمیز، لوئیس انریکه که تیم تحت هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در هفته ششم لوشامپیونه فرانسه موفق شد با نتیجه 4 بر صفر مارسی را شکست دهد و فاتح اولین لوکلاسیک فصل شود، پس از این دیدار گفت: می‌توانم بگویم که این یک شب عالی برای ما بود! ما از همان ابتدای بازی خیلی خوب بودیم و با قدرت زیادی ظاهر شدیم. ما واقعاً بر این بازی تسلط داشتیم. بازی ما به دو بخش تقسیم می‌شد، یکی زمانی که سرعت آرام‌تری در جریان بازی داشتیم و صاحب توپ بودیم و دیگری زمانی که سرعت دیوانه‌کننده‌تری داشتیم. زمانی که هواداران ما از بازی‌مان لذت می‌بردند، برای بازپس‌گیری توپ اقدام می‌کردیم.

سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن تصریح کرد: ما تمرکز متفاوتی روی سبک بازی که می‌خواستیم ارائه کنیم، داشتیم و همه چیز برای‌مان طبق برنامه پیش رفت. بازیکنان متوجه شدند سخت‌ترین قسمت این است که در ارتباط با یکدیگر بمانند، متمرکز باشند و با هم بازی کنند. همه چیز خوب پیش رفت و ما بابت عملکردمان و نتیجه کسب شده خوشحالیم.

پاری‌سن‌ژرمن با این برد 11 امتیازی شد و به رده سوم جدول رده‌بندی لیگ یک فرانسه صعود کرد، این در حالی است که برست 13 امتیازی و نیس 12 امتیازی را بالای سر خود می‌بیند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا