سریال خاتون
فوتبال جهان

انریکه: در بازی با لیل عدالت رعایت نشد/ به لحاظ دفاعی خوب عمل کردیم

به گزارش امین گیمز، لوئیس انریکه که تیمش شب گذشته (یکشنبه) در هفته شانزدهم لوشامپیونه برتری خود مقابل لیل را در وقت‌های تلف‌شده این بازی خارج از خانه از دست داد و در نهایت به تساوی یک – یک بسنده کرد، پس از این دیدار گفت: ما بازی بسیار خوبی به لحاظ دفاعی مقابل تیم بسیار خوبِ لیل انجام دادیم. در 80 دقیقه اول بازی سخت تحت‌فشار بودیم اما عدم کنترل جزئی بر بازی و فشاری که لیل به ما آورد، باعث شد تا بازی را با نتیجه تساوی به پایان برسانیم. این مایه شرمساری است اما در بازی‌ها باید تا آخرین ثانیه جنگید. این نتیجه‌ای است که عدالت را در مورد بازی تعریف نمی‌کند اما به هر حال نتیجه تساوی رقم خورد.

سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: یک بازی دیگر پیش از تعطیلات زمستانی در پیش داریم و هدف ما مشخص است و آن گرفتن سه امتیاز آن بازی و حفظ فاصله 5 امتیازی با نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌مان است. ما باید به پیشرفت‌مان ادامه دهیم، سعی کنیم امتیاز بگیریم، خوب بازی کنیم، خوب حمله و خوب دفاع کنیم. این همه چیزهایی که ما را برای بخش کلیدی فصل قوی‌تر می‌کند.

پاری‌سن‌ژرمن با این تساوی 37 امتیازی شد و همچنان صدرنشین لوشامپیونه فرانسه است، این در حالی است که تیم‌های نیس و موناکو به ترتیب با 32 و 30 امتیاز در رده‌های دوم و سوم ایستاده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا