سریال خاتون
فوتبال جهان

انریکه: مقابل نانت در نیمه اول بهتر بودیم

به گزارش امین گیمز، لوئیس انریکه که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (شنبه) در هفته پانزدهم لوشامپیونه فرانسه موفق شد در ورزشگاه پارک‌دو‌پرنس، نانت را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد و به صدرنشینی خود در این رقابت‌ها تداوم ببخشد، گفت: مثل همیشه، برد مهمترین چیز است. سعی کردیم در همان دقیقه اول به گل برسیم. در نیمه اول بهتر بودیم، هرچند شرایط سخت بود چون هر 11 بازیکن حریف در لاک دفاعی و نزدیک دروازه‌شان بودند و بازی در چنین شرایطی همیشه سخت است، اما فکر می‌کنم در نیمه اول کنترل بازی را در اختیار داشتیم و چند موقعیت ایجاد کردیم تا در نتیجه پیش بیفتیم.

سرمربی اسپانیایی پاری‌سن‌ژرمن افزود: در نیمه دوم وقتی نانت به گل تساوی رسید، بیشتر به دردسر افتادیم، به طوری که آنها در نتیجه اشتباهات صاحب چند موقعیت شدند، اما اگر بخواهم به طور کلی صحبت کنم، این نمونه‌ای از بازی‌‌هایی است که قبلاً انجام داده‌ایم. این یک بازی است که شما را مشروط می‌کند و خوشبختانه ما توانستیم از آن عبور کنیم.

پاری‌سن‌ژرمن با این برد 36 امتیازی شد و حاشیه امنیت خود در صدر جدول رده‌بندی لیگ یک فرانسه را به 6 امتیاز افزایش داد، این در حالی است که موناکو با 30 امتیاز نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده PSG است و نیس با 29 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارد.

شاگردان انریکه حالا باید خود را برای بازی چهارشنبه با دورتموند در دور پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا آماده کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا