سریال خاتون
فوتبال جهان

انور: ضعف ایران در خط دفاعی است / الشمری: قطر به هوادارانش تکیه می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الوطن قطر؛ نبیل انور، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال قطر گفت: بازی امروز با ایران خیلی سخت است اما قطر می‌تواند به فینال جام ملت‌های آسیا 2023 صعود کند. خط حمله قطر یکی از نقاط قوت این تیم است که تاکنون توانسته 8 گل بزند و در جمع بهترین‌های این جام قرار دارد. از سویی نقطه ضعف تیم ملی فوتبال ایران در خط دفاعی است و در این بخش مشکلاتی دارد.

وی افزود: این بازی به سود ما خواهد بود. بیشتر بازیکنان تیم ملی ایران در لیگ قطر بازی کرده‌اند و بازیکنان و مربیان‌ ما از آنها شناخت کافی دارند. امیدوارم قطر با کسب نتیجه لازم به فینال صعود کند. تنها نقطه متمایز تیم ملی ایران خط میانی‌ و حمله‌اش است اما بازیکنان قطر قادر به کنترل آنها هستند. 

فهید الشمری دیگر ملی‌پوش پیشین قطر اظهار داشت: قطر در بازی برابر ایران روی قدرت هوادارانش تکیه می‌کند که نقش مهمی در کسب پیروزی و صعود به فینال خواهند داشت. هواداران از روز نخست از تیم ملی قطر حمایت کردند تا تیم بتواند راهی فینال شود. عناصر موجود در تیم ملی قطر می‌توانند باعث پیروزی در بازی امروز و صعود به فینال جام ملت‌های آسیا شوند. از هواداران می‌خواهم دو ساعت پیش از شروع بازی به ورزشگاه بیایند و خود را آماده حمایت همه‌جانبه از تیم ملی قطر کنند.

دیدار تیم‌های ملی ایران و قطر از ساعت 18:30 امشب آغاز می‌شود. شب گذشته در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا 2023 اردن 2 بر صفر کره‌جنوبی را شکست داد و نخستین فینالیست مسابقات شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا