سریال خاتون
فوتبال جهان

انکونکو مصدوم و حداقل 3 ماه خانه‌نشین شد

به گزارش امین گیمز و به نقل از گاردین؛ کریستوفر انکونکو مهاجم جدید تیم فوتبال چلسی که تابستان امسال به آبی‌های لندن پیوست، به دلیل آسیب‌دیدگی از ناجیه زانو که مداوای آن نیاز به عمل جراحی داشت، نزدیک به سه ماه و نیم خانه‌نشین خواهد بود و به این ترتیب در آستانه شروع فصل ضربه‌ای بزرگ به برنامه‌‌های تاکتیکی مائوریسیو پوچتینو وارد آمد.

انکونکو در جریان آخرین بازی دوستانه اردوی پیش فصل چلسی مقابل بوروسیا دورتموند در شهر شیکاگوی آمریکا که هفته گذشته برگزار شد آسیب دید، دیداری که روی چمن بسیار بی‌کیفیت ورزشگاه سولجر فیلد برگزار شد. در ابتدا تصور می‌شد که بازیکن 58 میلیون پوندی لایپزیگ حداکثر 4 هفته خانه‌نشین باشد اما ملی‌پوش فرانسوی که ظاهراً مینیسک زانویش آسیب دیده، باید مدت بیشتری خانه‌نشین بماند.

سایت باشگاه چلسی هم با انتشار بیانیه‌ای طولانی بودن مدت خانه‌نشینی بازیکن 25 ساله را تأیید کرده و از آغاز دوره نقاهت او خبر داده است.

این دومین مصدومیت شدیدی است که بازیکنان چلسی در اردوی پیش فصل دچارش می‌شوند. پیش از این مدافع تیم وسلی فوفانا هم به دلیل مصدومیتی مشابه، خانه‌نشین شد و مدت زیادی از فصل را از دست خواهد داد.

مصدومیت انکونکو ممکن است چلسی را مجبور کند به سراغ گزینه‌های جدید برای تقویت خط حمله‌اش برود که این شامل معاوضه روملو لوکاکو با دشان ولاهوویچ مهاجم یوونتوس می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا