سریال خاتون
فوتبال جهان

اوسیمن پیشنهاد حقوق 60 میلیون یورویی الهلال را رد کرد

به گزارش امین گیمز، طبق اعلام منابع خبری در فرانسه و انگلیس، باشگاه الهلال برای خرید ویکتور اوسیمن مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال ناپولی 140 میلیون یورو به قهرمان فصل گذشته سری A‌ و 60 میلیون یورو در سال به‌عنوان حقوق خالص به خود بازیکن پیشنهاد کرده که هر دو پیشنهاد طرف عربستانی رد شده است.

نشریه اکیپ فرانسه و سایت اسکای اسپورتس انگلیس مدعی شده‌اند که با وجود پیشنهاد خارق‌العاده‌ای که می‌توانست اوسیمن را بالاتر از گونسالو ایگواین به گران‌ترین بازیکن فروخته شده توسط باشگاه ناپولی تبدیل کند، ستاره سابق تیم لیل ترجیح داده است در ناپل بماند تا در اروپا به دوران بازیگری‌اش ادامه دهد.

 

اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی روی اوسیمن 150 میلیون یورو قیمت گذاشته است که تنها 10 میلیون با پیشنهاد الهلال فاصله دارد و به همین دلیل به نظر نمی‌رسد که حتی با افزایش پیشنهاد طرف عربستانی و رسیدن آن به قیمت مدنظر دلورنتیس، باز هم جابجایی صورت بگیرد به خصوص که اوسیمن آمادگی خودش را برای تمدید قرارداد با ناپولی اعلام کرده و در حال مذاکره برای انجام این کار است.

اوسیمن در شرایطی پیشنهاد 60 میلیون یورو در سال عربستانی‌‌ها را رد کرده است که گفته می‌شود در قرارداد جدیدش با ناپولی حقوق او قرار است به هفت میلیون یورو در سال افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا