سریال خاتون
فوتبال جهان

اونانا: از مگوایر و هم‌تیمی‌هایم مطالبات زیادی دارم

به گزارش امین گیمز، آندره اونانا که اخیراً به حضور یکساله‌اش در اینتر پایان داد و با امضای قراردادی پنج ساله به منچستریونایتد پیوست، در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه لیگ برتری گفت: من از هم‌تیمی‌هایم مطالبات زیادی دارم چون آنها هم در کنار اعتماد به من، مطالبات زیادی از من دارند. آنها توپ‌های زیادی را در جریان بازی به من پاس می‌دهند، بنابراین باید به آنها اعتماد به نفس بدهم و از هم‌تیمی‌هایم می‌خواهم که توپ را به من بدهند تا به نوهی به من هم اعتماد به نفس بدهند.

وی افزود: من از هم‌تیمی‌هایم مطالبات زیادی دارم، چون آنها بازیکنان بزرگی هستند. بازی با این مدافعان افتخار بزرگی برای من است. لیساندرو مارتینس و هری مگوایر فوق‌العاده کار می‌کنند. آنها بازیکنان مهمی برای باشگاه هستند. بسیار خوشحالم که بخشی از این تیم هستم و بازی با آنها افتخار بزرگی است.

دروازه‌بان کامرونی منچستریونایتد همچنین درباره دادی که سر هم‌تیمی انگلیسی‌اش در بازی دوستانه مقابل دورتموند زد، اظهار داشت: من سعی می‌کنم زیاد با هم‌تیمی‌هایم در جریان بازی صحبت کنم. هری مگوایر بازیکن خوبی است، او یکی از کاپیتان‌های تیم است. او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و با توپ خوب کار می‌کند، بنابراین مطالبات زیادی از او دارم. هری انسان خوبی است. من رابطه خوبی با مگوایر دارم. با او صحبت کردم چون وقتی در درون دروازه هستم، از همه هم‌تیمی‌هایم مطالبات زیادی دارم.

اونانا در پایان تأکید کرد: ما باید خودمنتقد باشیم و اگر می‌خواهیم به عناوین قهرمانی برسیم، باید مطالبات زیادی از هم داشته باشیم.  برای من حضور در منچستریونایتد افتخار بزرگی است و بسیار خوشحالم که با این بازیکنان کار می‌کنم. هری انسان و بازیکنی فوق‌العاده است. ما این موضوع را به فراموشی خواهیم سپرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا