سریال خاتون
فوتبال جهان

اونانا: همیشه به دنبال چالش‌های جدید هستم/ شاید روزی به اینتر برگردم

به گزارش امین گیمز، آندره اونانا که بامداد امروز (چهارشنبه) شهر میلان را به مقصد انگلیس ترک کرد تا در تست‌های پزشکی باشگاه منچستریونایتد شرکت کند، در گفت‌وگو با روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا بازگشتش به اینتر در آینده را رد نکرد. این دروازه‌بان کامرونی که در تنها فصل حضورش در اینتر با این تیم جام حذفی ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا را فتح کرد و تا فینال لیگ قهرمانان اروپا هم پیشروی کرد، در انتقالی 55 میلیون یورویی (بند پاداش‌ها هم شامل این رقم می‌شود) به منچستریونایتد ملحق می‌شود و قرار است قراردادی پنج ساله با قابلیت تمدید برای سال ششم امضا کند.

اونانای 27 ساله به «گاتزتا دلو اسپورت» گفت: می‌خواهم کارم را با تیم جدیدم شروع کنم، اما بخشی از قلبم ناراحت است. ترک اینتر که یک تیم معمولی نیست، یعتی ترک خانواده. در این مدت فهمیدم که بودن با اینتر راهی برای بودن در دنیا و زندگی کردن است. مهمترین چیز صادق بودن و گفتن حقیقت به هواداران است. من انسانی هستم که همیشه به دنبال چالش‌های جدید هستم. بازی در لیگ برتر انگلیس و برای باشگاهی همچون منچستریونایتد چیزی است که نمی‌شود آن را نادیده گرفت. همه طرف‌ها می‌خواستند این اتفاق بیفتد، اما آنچه مهم است این است که اگر من می‌ماندم به همان اندازه خوشحال بودم چون هرگز در اینتر مشکلی نداشتم. در واقع، جادویی در میلان در من رخ داد که توضیح آن تقریباً دشوار است.

وی افزود: تشکر واژه‌ای است که می‌خواهم برای قدردانی از همه کارکنان پینتینا (محل تمرین اینتر)، باشگاه، مدیران، رئیس، مربی، هم‌تیمی‌هایم به کار ببرم. مهمتر از همه اما هواداران هستند که شنیدم که آنها واقعاً مرا دوست داشتند. من یک سال در اینتر بازی کردم، اما برای همیشه یک اینتری خواهم بود. کسی چه می‌داند، زندگی غیرقابل پیش‌بینی است، شاید روزی من هم به این تیم بازگشتم. در ضمن، از خواندن آن شعار هواداران اینتر که می‌گوید “برای تمام آن کیلومترها که با تو پیمودم، اینتر باید برنده شود”، دست نخواهم کشید و آن را خیلی دوست دارم.

اونانا قرار است امروز (چهارشنبه) در تست‌های پزشکی منچستریونایتد شرکت کند و احتمالاً تا فردا به طور رسمی به عنوان دومین خرید تابستانی اریک تن‌هاخ معرفی رسمی شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا