سریال خاتون
فوتبال جهان

ایسکو: بارسلونا با من تماس گرفت اما رئال مادرید تیم رؤیاهای من بود/ در زمان سولاری هیچ حمایتی احساس نکردم

به گزارش امین گیمز، ایسکو دوران پرفراز و نشیبی در رئال مادرید داشت اما نمی‌توان کتمان کرد که او در دوران اوجش یکی از بهترین هافبک‌هایی جهان بود. با این حال مقطع پایانی دوران حضور او در جمع کهکشانی‌ها خوب پیش نرفت و او در نهایت تابستان گذشته به حضور 9 ساله‌اش در این تیم پایان داد. ایسکوی 31 ساله که در سال 2013 از مالاگا به رئال مادرید پیوست، در 363 بازی برای این تیم به میدان رفت و با کهکشانی‌ها 19 قهرمانی از جمله سه قهرمانی در لالیگا و پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد.

ایسکو درباره دوران حضورش در رئال مادرید زیرنظر سانتیاگو سولاری گفت: زمانی که سولاری به رئال مادرید آمد، ایسکو دیگر برای کسی وجود نداشت و هیچ حمایتی احساس نکردم. سولاری مرا مجبور کرد تا از روی نیمکت بازی‌ها را تماشا کنم. در آن مقطع از طرف باشگاه یا شخصی حمایتی حس نکردم و حالا با نگاه کردن به گذشته، می‌بینم که باید از این تیم جدا می‌شدم، اما ترک رئال مادرید بسیار سخت است.

وی افزود: بعد از یکی از آن بازی‌هایی که سولاری بدون هیچ توضیحی مرا نیمکت‌نشین کرد، با من تماس گرفت و گفت که خوب تمرین می‌کن و به تو اعتماد خواهم کرد. بازی بعدی او اما دوباره من را روی نیمکت نشاند، بنابراین واقعاً نمی‌دانم که آیا او در دلش به من می‌خندید یا خیر؟

هافبک پیشین رئال مادرید همچنین درباره احتمال پیوستنش به بارسلونا اظهار داشت: این ترس وجود داشت که در سال 2018 به تیم رقیب بروم. بله، من در مورد بارسلونا دارم صحبت می‌کنم. بارتومئو (رئیس وقت بارسلونا) با من تماس گرفت اما من در رئال مادرید بسیار خوشحال بودم. رئال تیم رؤیاهای من بود و حتی در قبال دریافت تمام طلاهای دنیا حاضر به ترک رئال نبودم.

ایسکو در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: من در دو فینال لیگ قهرمانان اروپا، فینال جام حذفی اسپانیا و سوپرجام بازی را در ترکیب اصلی رئال مادرید شروع کردم تا اینکه در سال 2018 موفق شدم در تمام لحظات مهم رئال مادرید باشم که بزرگترین تیم تاریخ فوتبال است.

وی در پایان درباره اینکه آیا از زین‌الدین زیدان در زمان مربیگری‌اش در رئال مادرید انتظار بیشتری داشته، خاطرنشان کرد: صادقانه بگویم، زیدان از من انتظار بیشتری داشت!

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا