سریال خاتون
فوتبال جهان

اینتر برای جذب اسکاماکا با رم وارد رقابت شد

به گزارش امین گیمز، منابع خبری متعدد در ایتالیا اعلام کرده‌اند که باشگاه اینتر برای جذب جانلوکا اسکاماکا مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال وستهام انگلیس دست به کار شده است.

طبق گزارش سایت کالچومرکاتو در حالی که تا پیش از این به نظر می‌رسید رم مقصد احتمالی اسکاماکا باشد، اکنون اینتری‌ها هم به‌طور جدی به برگرداندن بازیکن سابق ساسولو به سری A بعد از تنها یک سال از خروجش از این لیگ فکر می‌کنند.

با وجود جذب مارکوس تورام، اینتر که سرمربی‌اش سیمونه اینزاگی علاقه وافری به استفاده از سیستم بازی 2-5-3 دارد، هنوز به خرید یک مهاجم دیگر احساس نیاز می‌کند که البته با توجه به جدایی ادین ژکو و منتفی شدن جذب روملو لوکاکو این نیاز منطقی به نظر می‌رسد.

 

ساسولو، اسکاماکا را فصل گذشته در ازای 45 میلیون یورو به وستهام فروخت و رئیس تیم انگلیسی هم اخیراً تأکید کرد که این بازیکن ایتالیایی متعلق به وستهام است. این جمله رئیس باشگاه وستهام مدتی در قسمت «بیو» صفحه شخصی اسکاماکا درج شده بود، اما او اخیراً با حذف این جمله به شایعه جدایی‌اش از تیم لندنی دامن زده است.

تلاش اینتر برای خرید اسکاماکا در حالی است که رمی‌ها از مدت‌ها قبل برای خرید این بازیکن دست به کار شده بودند و گویا مدیرورزشی این باشگاه تیاگو پینتو هم ظرف دو سه روز آینده به لندن سفر می‌کند تا به‌صورت حضوری با نمایندگان باشگاه وستهام ملاقات داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا