سریال خاتون
فوتبال جهان

اینتر تماس منچستریونایتد برای خرید اونانا را تأیید کرد

به گزارش امین گیمز، باشگاه اینتر رسماً از آمادگی خود برای فروش دروازه‌بان این تیم، آندره اونانا و دریافت پیشنهاد از مشتریان این دروازه‌بان کامرونی خبر داد.

جوزپه ماروتا، مدیراجرایی باشگاه اینتر در حاشیه مراسم بازگشایی رسمی پنجره نقل و انتقالات سری A، به سؤالات مختلف خبرنگاران از جمله بحث انتقال مارسلو بروزوویچ و مذاکرات این هافبک کروات با باشگاه النصر عربستان، خرید داویده فراتسی از اینتر و تمایل منچستریونایتد به خرید اونانا پاسخ داد.

او درباره احتمال جدایی اونانا از اینتر در پنجره تابستانی، گفت: بله، منچستریونایتد به طور خاص برای جذب اوانانا ابراز تمایل کرده اما نیاز است که این تمایل در روزهای آینده به مرحله ارائه یک پیشنهاد رسمی برسد. زمانی که این اتفاق رخ دهد، ما و بازیکن بررسی دقیقی از شرایط خواهیم داشت.

اوانانا تابستان سال گذشته به عنوان بازیکن آزاد از تیم آژاکس هلند به اینتر پیوست و در فصل اخیر واکنش‌های درخشان را به نمایش گذاشت که تعدادی از بهترین‌ها‌ی آنها در مسیر صعود نراتزوری به فینال لیگ قهرمانان اروپا بود. با این وجود، درآمد قابل توجهی که از فروش این بازیکن عاید اینتر برای جبران کسری بودجه‌‌‌‌اش در بازار نقل و انتقالات خواهد شد، مدیران باشگاه را مجاب به موافقت با انتقال او کرده است.

گفته می‌شود اینتر برای فروش اوانانا رقمی در حدود 50 میلیون یورو به عنوان رقم پایه قرارداد و  10 میلیون یوروی دیگر به عنوان پاداش‌های مرتبط با عملکرد بازیکن می‌‌خواهد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا