سریال خاتون
فوتبال جهان

اینتر در پی جذب یک تورام دیگر

به گزارش امین گیمیز و به نقل از کالچو مرکاتوی ایتالیا، باشگاه اینتر پس از جذب مارکوس تورام به‌عنوان بازیکن آزاد در پایان قراردادش با بوروسیا مونشن‌گلادباخ، اکنون قصد دارد برادر کوچک او «کفرن» را که در تیم نیس فرانسه توپ می‌زند، به خدمت بگیرد.

این هافبک 22 ساله با عملکردش از زمان تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه‌ای در سال 2019، توجه اهالی فوتبال قاره سبز را جلب کرده است و به همین دلیل سرمربی‌اش فرانچسکو فاریولی را مجاب کرد که او را در ترکیب اصلی قرار دهد. با یک متر و 92 سانتی‌متر قد، کفرن تورام علاوه بر قابلیت‌های فنی از ویژگی‌های فیزیکی مناسبی هم برای بازی در سری A‌ برخوردار است.

 

براساس گزارش کالچو مرکاتو، استعدادیاب‌های باشگاه اینتر عملکرد کوچکترین فرزند لیلیان تورام را زیر نظر گرفته‌‌اند، چرا که هنوز آنطور که انتظار داشتند خط میانی تیم تقویت نشده است. این بازیکن تقریباً در همان پستی بازی می‌کند که اکنون اینتر از وجود هنریک مخیتاریان در آن بهره می‌برد، اگرچه قرارداد مخیتاریان با اینتر تا پایان فصل اعتبار خواهد داشت. زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال تمدید این قرارداد شنیده می‌شود، اما هنوز هیچ چیزی قطعی نیست.

اینتر تنها تیم ایتالیایی نیست که به جذب کفرن تورام تمایل نشان داده است و از یوونتوس هم به‌عنوان دیگر مشتری او نام برده می‌شود. در واقع کالچومرکاتو حتی مدعی شده است که کریستیانو جونتولی مدیرورزشی باشگاه یوونتوس با لیلیان تورام تماس گرفته و به او گفته که بانوی پیر شیفته فرزند او شده است. گفته می‌شود که خرید کفرن تورام از نیس حداقل 25 تا 30 میلیون یورو هزینه خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا