سریال خاتون
فوتبال جهان

اینتر قرارداد دی‌مارکو را تمدید می‌کند

به گزارش امین گیمز، سیمونه اینزاگی که از عملکرد فدریکو دی‌مارکو در ترکیب تیمش راضی است؛ از مدیران باشگاه اینتر خواسته تا قرارداد این بازیکن را تمدید کنند. نیکولو اسکیرا خبرنگار سرشناس ایتالیایی خبر داد؛ اینتر آماده آغاز مذاکرات با دی‌مارکو برای تمدید قرارداد او تا پایان ماه ژوئن 2028 است که به واسطه آن دستمزدش هم افزایش می‌یابد.

این مدافع چپ ایتالیایی که محصول آکادمی باشگاه اینتر است و در سال 2004 به عضویت این باشگاه درآمد و در ادامه بین سال‌های 2014 تا 2017 در تیم اصلی این باشگاه حضور داشت، پس از بازی قرضی در تیم‌های آسکولی و امپولی، راهی زیون سوئیس شود و در نهایت اینتر در سال 2018 با استفاده از بند بازخرید او را به جمع نراتزوری بازگرداند.

دی‌مارکوی 25 ساله که در چند سال اخیر به طور قرضی برای تیم‌های پارما و هلاس ورونا هم بازی کرده، فصل گذشته عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و به اینتر برای کسب جام حذفی ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا کمک کرد و در فینال لیگ قهرمانان اروپا هم عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود مقابل منچسترسیتی به نمایش گذاشت.

این مدافع ایتالیایی تاکنون در 98 بازی برای اینتر به میدان رفته و آمار 8 گل‌زده و 15 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است. او با این تیم تاکنون دو قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و دو قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا را تجربه کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا