سریال خاتون
فوتبال جهان

اینتر قرارداد زومر را رسمی کرد و یک دروازه‌بان دیگر هم خرید/ اینزاگی تا 2025 در نراتزوری ماندنی شد

به گزارش امین گیمز، یان زومر دروازه‌بان سوئیسی فصل گذشته تیم فوتبال بایرن مونیخ به‌صورت رسمی به باشگاه اینتر ایتالیا پیوست و از فصل آینده به‌عنوان سنگربان شماره یک این تیم در ترکیب اصلی تیم تحت هدایت سیمونه اینزاگی قرار خواهد گرفت.

اینتر تابستان امسال با هر دو دروازه‌بانش آندره اونانایی که به منچستریونایتد فروخته شد و سمیر هندانوویچی که قراردادش به پایان رسید، خداحافظی کرد و از همان اولین روزهای فروش اونانا، زومر را به‌عنوان جانشین وی انتخاب کرد. پروسه انتقال زومر به اینتر به خاطر اختلافاتی که دو باشگاه بر سر قیمت بازیکن داشتند کمی به طول انجامید، اما در نهایت طرف ایتالیایی پذیرفت که شش میلیون یورویی را که بایرن به‌عنوان بند فسخ قرارداد تعیین کرده بود، بپردازد البته در دو قسط و طی دو سال. زومر 34 ساله با موفقیت در تست‌های پزشکی اینتر با این باشگاه قراردادی سه ساله امضا کرده است که تا ماه ژوئن 2026 اعتبار دارد.

 

دومین دروازه‌بانی که اینتر به خدمت گرفته است و البته هنوز از آن رونمایی نشده، امیل آئودرو از تیم سامپدوریاست که فصل گذشته به سری B سقوط کرد. اینتر قرار است آئودرو را برای یک فصل قرض بگیرد و در صورت تمایل در پایان فصل قراردادش را قطعی کند. در همین حال باشگاه سامپدوریا هم فیلیپ استانکوویچ دروازه‌بان تیم جوانان باشگاه اینتر و فرزند هافبک سابق این تیم دژان استانکوویچ را برای یک فصل قرض خواهد گرفت.

تیم فوتبال اینتر , سیمونه اینزاگی ,

اینتر برای جذب قرضی آئورو که جانشین هندانوویچ خواهد شد، 1.2 میلیون یورو خواهد پرداخت و در صورت خرید قطعی او باید 6.5 میلیون یوروی دیگر به علاوه 500 هزار یورو به‌عنوان پاداش به سامپدوریا بپردازد.

خبر دیگر از باشگاه اینتر اینکه نراتزوری به‌زودی قرارداد سرمربی‌اش سیمونه اینزاگی را برای یک سال دیگر تمدید خواهد کرد و به این ترتیب او تا ماه ژوئن سال 2025 هدایت آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان را برعهده خواهد داشت. توافق‌های نهایی میان دو طرف صورت گرفته و تنها ثبت رسمی آن باقی مانده است. اینزاگی در دو فصلی که هدایت اینتر را برعهده داشته علاوه بر دو قهرمانی در جام حذفی و سوپرجام ایتالیا، تیمش را به فینال لیگ قهرمانان اروپا هم رسانده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا