سریال خاتون
فوتبال جهان

اینتر و بنفیکا رقبای النصر در راه جذب مانه

به گزارش امین گیمز، سادیو مانه که تنها یک فصل پس از پیوستن به بایرن مونیخ به درهای خروجی این باشگاه نزدیک شده، ممکن است مانند تعدادی از ستاره‌های سرشناس جهان فوتبال، لیگ عربستان را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کند. در روزهای اخیر رسانه‌های اروپایی خبر داده‌‌اند که باشگاه النصر در آستانه به خدمت گرفتن این بال سنگالی است و برای جذب او به بایرن پیشنهادی 40 میلیون یورویی ارائه داده و دستمزد 40 میلیون یورو در سال را برای او در نظر گرفته است.

روزنامه «الریاضیه» عربستان حالا گزارش می‌دهد؛ قرار است امروز (سه‌شنبه) در ژاپن (جایی که بایرن در حال برگزاری اردوی پیش‌فصل خود است) دیداری تعیین‌کننده بین نمایندگان باشگاه النصر و مدیر برنامه‌های سادیو مانه برگزار شود تا به توافق نهایی شخصی بر سر جزییات قرارداد با این مهاجم سنگالی برسند. بیورن بزمرمدیر برنامه‌های مانه سپس با مدیران بایرن صحبت خواهد کرد تا رقم درخواستی خود برای فروش این بازیکن را به 30 میلیون یورو کاهش دهد.

طبق این گزارش؛ باشگاه النصر تنها مشتری این بال سنگالی نیست و دو باشگاه اینتر و بنفیکا هم پیشنهادهایی به این بازیکن ارائه داده‌اند، اما پیشنهاد عربستانی‌ها خیلی بهتر است. مانه پیش از این درخواست دستمزد 100 میلیون دلار در سال را از النصر کرده بود اما در ادامه رقم درخواستی خود را به 40 میلیون یورو کاهش داد و حالا عملی شدن انتقال بسیار نزدیک است.

مانه 31 ساله که تا سال 2025 با بایرن قرارداد دارد، در اولین فصل حضورش در این تیم در 38 بازی 12 گل برای باواریایی‌ها به ثمر رساند و با این تیم قهرمانی در بوندس‌لیگا را تجربه کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا