سریال خاتون
فوتبال جهان

اینزاگی: اظهارات آلگری؟ وارد این بحث‌ها نمی‌شوم/ مقابل یوونتوس بهترین‌مان را ارائه می‌کنیم

به گزارش امین گیمز، سیمونه اینزاگی سرمربی تیم فوتبال اینتر در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل یوونتوس موسوم به دربی ایتالیا اظهار داشت: یک بازی بزرگ و مهم در پیش داریم و مشخصاً  هر دو تیم انگیزه زیادی برای پیروزی در این مسابقه دارند. ما از اهمیت دربی ایتالیا برای هواداران و وضعیت دو تیم آگاه هستیم و می‌خواهیم بهترین‌مان را ارائه کنیم. یوونتوس یک مزیت نسبت به ما دارد؛ آنها فرصت کافی برای آماده‌سازی دارند، هر چند همین موضوع انگیزه ما برای پیروزی را افزایش می‌دهد.

وی افزود: در این بازی باستونی و پاوار را در اختیار نخواهیم داشت و وضعیت سانچس و کوادرادو نیز تا آخرین لحظات باید زیر نظر گرفته شود. کوادرادو تا به حال مصدومیتی شبیه به این نداشته و با این حال روز گذشته به طور کامل با ما تمرین کرد.

سرمربی اینتر خاطرنشان کرد: اگرچه فردا بازی بزرگی در پیش داریم اما می‌خواهم بگویم که این یک مسابقه تعیین کننده نیست و لیگ ادامه خواهد داشت. ما باید متمرکز باشیم و از سبک فوتبالی‌مان دفاع کنیم. ما به مساوی فکر نمی‌کنیم، نه در این بازی و نه در بازی‌های دیگر. یوونتوس به خاطر اینکه در تورنمنت‌های اروپایی حضور ندارد؛ برای هر بازی لیگ از 7 روز استراحت برخوردار است، در حالی که ما فقط 2 روز فرصت آماده‌سازی داریم. بازیکنان ملی‌پوش‌مان بیشتر از نظر ذهنی خسته هستند تا بدنی، خصوصا ایتالیایی‌های‌مان که بازی‌های سخت و مهمی را پشت سر گذاشته‌اند. در هر حال تنها نکته منفی فیفادی گذشته برای ما مصدومیت باستونی بود.

اینزاگی درباره اظهارات آلگری مبنی بر اینکه او اینتر را شانس اول قهرمانی می‌داند نیز گفت: من وارد این نوع بحث‌ها نمی‌شوم. شخصاً هیچ‌وقت اهداف اینتر را پنهان نمی‌کنم و همیشه گفته‌ام که بازی به بازی پیش می‌رویم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا