سریال خاتون
فوتبال جهان

اینزاگی: نمی‌خواهم بازیکنانم را غمگین ببینم، چون مرحله گروهی را بدون شکست به پایان بردیم

به گزارش امین گیمز، سیمونه اینزاگی که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل میهمانش رئال سوسیه‌داد تن به تساوی بدون گل داد و فرصت صعود به عنوان صدرنشین گروه D را از دست داد، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: می‌دانستیم که اگر در سید دوم قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی قرار بگیریم، قرعه سخت‌تری نصیب‌مان خواهد شد اما نمی‌خواهم بازیکنانم را با چهره‌ای غمگین ببینم. من فقط می‌خواهم چهره‌های خندان آنها را ببینم، چون ما مرحله گروهی را بدون شکست به پایان بردیم و از عملکردمان خیلی راضی هستیم.

وی افزود: ما به دنبال کسب پیروزی دیگری مقابل دیدگان هواداران‌مان بودیم اما موفق به انجام این کار نشدیم، هر چند تا دقیقه 95 بازی تلاش کردیم. ما مقابل حریفی باکیفیت، تیم برتر بودیم و موقعیت‌های بهتری برای گلزنی داشتیم. رئال سوسیه‌داد تیمی فوق‌العاده است و در 25 دقیقه آغازین بازی تنها کمی به آنها اجازه دادیم تا مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشته باشند و هرگز خطری را روی دروازه‌مان حس نکردیم. تنها چیزی که تأسفش را می‌خوریم این است که نتوانستیم موقعیت‌های‌مان را تبدیل به گل کنیم. با این حال مرحله گروهی را بدون شکست به پایان بردیم و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به سوسیه‌داد در رده دوم قرار گرفتیم.

سرمربی اینتر که در این بازی در دقیقه 65 لائوتارو مارتینس را به زمین فرستاد و همزمان مارکو آرناتوویچ را جانشین مارکوس تورام کرد، درباره چرایی استفاده از این ترکیب در این بازی اظهار داشت: ما تازه در ماه دسامبر هستیم و باید خودمان را در حالی به ماه ژوئن برسانیم که لائوتارو، بارلا و دیگر بازیکنان را در اختیار داشته باشیم. آنها همچنین اخیراً تیم‌های ملی‌شان را همراهی کرده‌اند، بنابراین هرگز فرصت درست و حسابی برای استراحت کردن نداشته‌اند، چیزی که به آن نیاز داشته‌اند. از دید من، انجام این کار در این بازی اولویت بود. من از عملکرد تیم در این بازی راضی هستم و باید در همین مسیر به راه‌مان ادامه دهیم.

اینزاگی در خصوص عملکرد دو مهاجم خود که این فصل خیلی فرصت بازی پیدا نکرده‌اند، خاطرنشان کرد: الکسیس سانچس و مارکو آرناتوویچ به ما کمک می‌کنند. طبیعی است که آنها در صد درصد آمادگی خود نباشند، چون چندان فرصت بازی پیدا نمی‌کنند اما هر چه زمان جلو برود، بهتر خواهند شد.

سرمربی اینتر که حالا باید به همراه شاگردانش تا دوشنبه هفته آینده صبر کنند تا حریف خود در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را بشناسند، در پایان تأکید کرد: خواهیم دید که چه قرعه‌ای نصیب‌مان خواهد شد. ما فصل گذشته هم در گروه‌مان دوم شدیم، اما در نهایت موفق شدیم تا فینال پیشروری کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا