سریال خاتون
فوتبال جهان

بارسلونایی شدن فلیکس غیرممکن است

به گزارش امین گیمز، پس از اینکه ژوائو فلیکس به طور علنی از علاقه‌اش به بارسلونا صحبت کرد، شایعاتی درباره تلاش کاتالان‌ها برای جذب این هافبک پرتغالی از اتلتیکومادرید برسر زبان‌ها افتاد اما حالا خبر می‌رسد که عملی شدن این انتقال در این تابستان غیرممکن است. فلیکس 23 ساله چند روز پیش به فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا گفته بود که عاشق بازی در بارسلونا است و دوست دارد روزی به این تیم ملحق شود.

«رادیو کاتالونیا» گزارش داد؛ دو باشگاه بارسلونا و اتلتیکومادرید مذاکرات رسمی خود بر سر انتقال قرضی ژوائو فلیکس به جمع کاتالا‌ها با بند خرید را آغاز کرده‌اند و باشگاه مادریدی حتی از معاوضه این هافبک پرتغالی با فران تورس یا فرانک کسیه استقبال می‌کند.

شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا اما مدعی شد؛ پیوستن ژوائو فلیکس به بارسا در  این تابستان بسیار بعید است. باشگاه بارسلونا اجرایی شدن این انتقال را از نظر اقتصادی غیرممکن می‌داند. همچنین این هافبک پرتغالی اولویت‌ ژاوی سرمربی بارسلونا نیست.

 ژائو فلیکس که تابستان 2019 بود که در انتقالی 126 میلیون یورویی از بنفیکا به اتلتیکومادرید پیوست، فصل گذشته رابطه‌اش با دیه‌گو سیمئونه سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو به قدری سرد شد که مدیران این باشگاه مجبور شدند او را در نیمه دوم فصل گذشته به چلسی قرض بدهند.

این هافبک پرتغالی که تا پایان ماه ژوئن 2027 با اتلتیکومادرید قرارداد دارد، تاکنون در 133 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 34 گل‌زده و 18 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا