سریال خاتون
فوتبال جهان

بارسلونا با فتح جام خوان گامپر به استقبال فصل جدید رفت

به گزارش امین گیمز، تیم فوتبال بارسلونا در آخرین بازی دوستانه خود پیش از آغاز فصل جدید لالیگا، سه‌شنبه شب در تک دیدار جام خوان گامپر میزبان تاتنهام بود و حریف انگلیسی خود را با نتیجه 4 بر 2 شکست داد.

روبرت لواندوفسکی در دقیقه 3، نخستین گل بازی را برای بارسلونا به ثمر رساند. تاتنهام اما با دو گل اولیور اسکیپ در دقایق 24 و 36 ورق را به سود خود برگرداند و تا 9 دقیقه به پایان بازی برنده میدان بود تا اینکه فران تورس گل تساوی را برای بارسلونا زد. آنسو فاتی در دقیقه 90 سومین گل کاتالان‌ها را وارد دروازه تاتنهام کرد و عبدالصمد ازلزولی هم با به ثمر رساندن آخرین گل مسابقه در دقیقه 3+90 کاتالان‌ها را از بابت کسب پیروزی مطمئن کرد.

به این ترتیب شاگردان ژاوی هرناندس با کسب یک پیروزی شیرین آماده سفر به مادرید شدند جایی که یکشنبه هفته آینده باید اولین بازی خود در فصل جدید لالیگا را برابر ختافه انجام دهند.

 

یکی از نکات مهم این بازی عدم حضور عثمان دمبله بال فرانسوی بارسلونا در ترکیب این تیم بود. پیش از بازی خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه بارسلونا به او اجازه داده در این بازی حضور نداشته باشد تا مراحل نهایی انتقال خود به پاری‌سن‌ژرمن را انجام دهد.

در 58 فصلی که جام خوان گامپر برگزار شده بارسلونا 46 بار جام را در خانه نگه داشته است. آخرین باری که بارسلونا این جام را از دست داد سال 2012 بود که سامپدوریا موفق شد کاتالان‌ها را در ورزشگاه نوکمپ شکست دهد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا