فوتبال جهان

بارسلونا خودش را برای وداع با دمبله آماده کرد

به گزارش امین گیمز، روزنامه آ اس در گزارشی مدعی شد که باشگاه بارسلونا به‌صورت غیرعلنی آماده وداع با عثمان دمبله شده و اینکه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از کاتالان‌ها اجازه مذاکره برای جذب این بال فرانسوی را گرفته است.

این نشریه چاپ مادرید نوشته است، بارسایی‌ها که تا روز شنبه امیدوار بودند دمبله به آنها بگوید که می‌خواهد بماند، اکنون دیگر پذیرفته‌اند که این بازیکن میل به رفتن دارد و خودشان را برای جدایی او تا قبل از حتی پایان جولای آماده کرده‌اند.

 

با توجه به اینکه تنها یک سال دیگر از قرارداد فعلی دمبله باقی مانده و پاری‌سن‌ژرمن هم با افزایش پیشنهادش آن را به رقم بند فسخ 50 میلیون یورویی قرارداد این بازیکن با بارسلونا نزدیک‌تر کرده است، تیم کاتالان نیز نسبت به کسب درآمد از این معامله بی‌میل نیست به خصوص اگر طرف فرانسوی حاضر شود کل مبلغ فسخ قرارداد را بپردازد که پرداخت این رقم هم به هیچ عنوان برای مالکان متمول قطری PSG سخت نیست.

در حال حاضر شرایط بارسلونا و دمبله که همراه با تیم در اردوی پیش‌فصل آمریکا حضور دارد به این شکل است که تنها در صورتی که خود بازیکن تغییر موضع دهد، ژاوی هرناندس می‌‌تواند روی او برای فصل پیش رو حساب کند و در غیر اینصورت می‌توان انتظار داشت که او به‌زودی راهی پاری‌سن‌ژرمن خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا