سریال خاتون
فوتبال جهان

بارسلونا فصل را با بازی پشت درهای بسته آغاز می‌کند

به گزارش امین گیمز، اولین بازی مدافع عنوان قهرمانی لالیگا در فصل 24-2023 پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال بارسلونا در هفته نخست رقابت‌ها میهمان ختافه خواهد بود و تیم میزبان به دلیل مجازات شدنش از سوی دیوان عالی اسپانیا اجازه ندارد برای این بازی تماشاگر به داخل ورزشگاه کولیسیوم آلفونسو پرس راه دهد.

دلیل این محرومیت، اعلام حکم یک پرونده قدیمی درباره حادثه‌ای است که 6 سال پیش در خانه تیم مادریدی رخ داد و در آن هواداران تیم میزبان در مصاف تیم‌شان با تنریف از روی سکو‌ها اشیایی را به داخل زمین مسابقه پرتاب کردند و با هواداران تیم حریف هم درگیر شدند. دیوان عالی اسپانیا برای باشگاه ختافه علاوه بر یک جلسه محرومیت، 7 هزار یورو جریمه نقدی هم در نظر گرفته است. محرومیت ختافه قرار بود در فصل 18-2017 اعمال شود اما به دلیل فرجام خواهی‌های باشگاه به تعویق افتاد هرچند در نهایت این حکم توسط بالاترین نهاد قضایی اسپانیا تأیید شد.

تیم فوتبال بارسلونا , تیم فوتبال ختافه , لالیگا اسپانیا ,

بارسلونا در استادیوم خالی فصل جدید را آغاز خواهد کرد که آخرین بازی‌اش برابر ختافه در خانه این تیم نیز با جنجال و حاشیه همراه بود. ژاوی هرناندس سرمربی کاتالان‌ها پس از متوقف شدن تیمش در کولسیوم آلفونسو پرس، ناکامی تیمش را به عواملی مانند زمان نامناسب برگزاری بازی، شرایط نامساعد جوی و زمین مسابقه نسبت داد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا