سریال خاتون
فوتبال جهان

بازیکنان قطر: می‌دانستیم در بازی با ایران چگونه تمرکزمان را حفظ کنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اسماعیل محمد، بازیکن تیم ملی فوتبال قطر در پی پیروزی 3 بر 2 برابر ایران و صعود به فینال جام ملت‌های آسیا 2023 گفت: بازی بسیار سختی با ایران داشتیم و خوشحالیم که حریف اردن در فینال شدیم. ایران هم در این بازی به فکر پیروزی و صعود بود اما در نهایت قطر توانست به هدفش برسد.

محمد خاطرنشان کرد: دقایق ابتدایی بازی با ایران برای قطر بسیار سخت بود و یک گل هم خوردیم. با این حال ما می‌دانستیم چگونه با حفظ تمرکز به بازی برگردیم. ما در این بازی سخت حماسه خلق کردیم و با همبستگی غیرقابل وصف توانستیم پیروز شویم. هدف‌مان از ابتدای بازی فینالیست شدن بود و با احساس مسئولیت بزرگی به میدان رفتیم.

احمد فتحی دیگر ملی‌پوش قطر هم گفت: هر دو تیم قطر و ایران با هدف کسب پیروزی وارد زمین شدند و سناریوی‌های مختلفی در طول 90 دقیقه رقم خورد. صعود به فینال جام ملت‌های آسیا 2023 یک رویا بود که خوشبختانه به آن رسیدیم. رسیدن به این مرحله با وجود کاندیداهای مختلف قهرمانی کار آسانی نبود.

وی در ادامه اظهار داشت: ایران حریف بسیار قدرتمندی برای قطر بود و این صعود به آسانی به دست نیامد. در فینال تمام عربی جام ملت‌های آسیا ما به دنبال پیروزی و تکرار عنوان قهرمانی هستیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا