سریال خاتون
فوتبال جهان

باشگاه بارسلونا دمبله را به تمرینات فراخواند

به گزارش امین گیمز و به نقل از اسپورت، باشگاه بارسلونا نام عثمان دمبله را در فهرست بازیکنانی که باید روز یکشنبه در تمرینات این تیم حضور پیدا کنند، قرار داد.

در حالی که همه شواهد و قراین از انتقال احتمالی دمبله به پاری‌سن‌ژرمن حکایت دارند و خود این بازیکن هم دیگر نمی‌خواهد در بارسا بماند، مدیران باشگاه بارسلونا او را به تمرینات پیش از آخرین بازی دوستانه پیش‌فصل برابر تاتنهام در جام خوان گامپر – دیداری که روز چهارشنبه برگزار می‌شود – فراخوانده‌اند.

 

تنها در یک صورت دمبله از حضور در تمرینات تیم تحت هدایت ژاوی هرناندس معاف خواهد شد که پاری‌سن‌ژرمن مبلغ انتقال او را به بارسلونا بپردازد و به این ترتیب فروش بازیکن به فرانسوی‌ها جنبه رسمی پیدا کند.

بارسایی‌ها پس از بازگشت از تور پیش‌فصل در آمریکا به بازیکنان خود استراحت داده‌اند، اما آنها برای کسب آمادگی مصاف با تاتنهام از فردا تمرینات‌شان را از سر خواهند گرفت.

عثمان دمبله به طور کامل در مورد شروط شخصی‌اش با پاری‌سن‌ژرمن به توافق دست پیدا کرده و حتی اخیراً سفری هم به پاریس داشت تا شخصاً با نمایندگان این باشگاه مذاکره کند، اما گویا هنوز برخی جزئیات مانده است که دو باشگاه باید بر سر آن توافق کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا