سریال خاتون
فوتبال جهان

بایرن مونیخ آماده ارائه دومین پیشنهاد برای جذب هری کین

به گزارش امین گیمز، هری کین در حالی وارد سال پایانی قراردادش با تاتنهام شده که چند باشگاه بزرگ اروپایی از جمله منچستریونایتد، پاری‌سن‌ژرمن و بایرن مونیخ نسبت به جذب او علاقه‌مند هستند. بر اساس گزارش‌های منتشرشده؛ آنگه پوستک‌اوغلو سرمربی جدید تاتنهام روی هری کین برای فصل آینده حساب باز کرده است و قصد دارد در نشستی که با او خواهد داشت، این موضوع را به اطلاع این مهاجم انگلیسی برساند. هری کین 29 ساله هم تاکنون به اطلاع مدیران باشگاه تاتنهام نرسانده که قصد ترک اسپرز را دارد.

بایرن مونیخ که پس از رد شدن اولین پیشنهادش بابت خرید هری کین که پیشنهادی 60 میلیون پوندی به علاوه پاداش‌های در نظر گرفته شده بود، حالا خود را آماده ارائه پیشنهادی 80 میلیون پوندی به تاتنهام برای به خدمت گرفتن ماشین گلزنی اسپرز می‌کند. موضع تاتنهام در حال حاضر مخالفت با فروش هری کین است اما در صورتی که این مهاجم انگلیسی بخواهد اسپرز را در این تابستان ترک کند، جاناتان دیوید مهاجم آمریکایی لیل یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها به منظور جانشینی اوست.

کین که از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام است و در این بین به طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده، تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است.

مدیران باشگاه تاتنهام قصد ندارند مهاجم گلزن خود را به تیمی دیگر در لیگ برتر انگلیس واگذار کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا