سریال خاتون
فوتبال جهان

بایرن مونیخ آماده ارائه چهارمین پیشنهاد به تاتنهام برای جذب کین

به گزارش امین گیمز، باشگاه بایرن مونیخ هنوز موفق نشده به هدف اصلی خود در نقل‌وانتقالات تابستانی جاری که همان جذب هری کین از تاتنهام است، برسد اما در حالی که گفته می‌شد این آخرین پیشنهاد این باشگاه آلمانی به تاتنهام خواهد بود و در صورت رد شدن آن از سوی این باشگاه لیگ برتری سراغ گزینه‌های دیگری خواهد رفت، حالا خبر می‌رسد که بایرنی‌ها در نظر دارند یک پیشنهاد دیگر به اسپرز بدهند.

عصر روز گذشته (دوشنبه) دیوید اورنستین خبرنگار سرشناس روزنامه «اتلتیک» انگلیس مدعی شد؛ باشگاه تاتنهام پیشنهاد آخر بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن هری کین که 100 میلیون یورو بوده را رد کرده است. این باشگاه آلمانی پیش از این دو پیشنهاد 70 میلیونی و 80 میلیون یورویی برای جذب هری کین به باشگاه تاتنهام داده بود که هر دوی آنها رد شده بود.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «اسپورت وان» آلمان؛ بایرن به طور جدی در حال بررسی ارائه پیشنهادی بهبودیافته به تاتنهام برای جذب هری کین است. آخرین پیشنهاد بایرن 100 میلیون یورو به علاوه بند پاداش‌‌ها بود اما دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام مبلغ بیشتری برای فروش ستاره خط حمله اسپرز می‌خواهد. صحبت حالا از ارائه پیشنهادی 100 میلیون پوندی (116 میلیون یورو) به عنوان رقم پیشنهادی ثابت است که ممکن است بند پاداش‌ها نیز به آن اضافه شود.

طبق این گزارش؛ در صورتی که امضای کین 29 ساله برای بایرن مونیخ در این تابستان غیرممکن باشد، مدیران این باشگاه چند سناریو را مدنظر دارند که یکی از آنها جذب هری کین در پنجره زمستانی با رقمی بسیار پایین‌تر است و تا آن موقع روی ماتیس تل مهاجم جوان خود حساب باز کنند. سناریوی دیگر منتظر ماندن تا تابستان 2024 و جذب این مهاجم انگلیسی به عنوان بازیکن آزاد است.

هری کین از چند هفته پیش به بایرن اعلام کرده که حتی حاضر است تابستان آینده به جمع سرخپوشان مونیخی اضافه شود، هرچند او ترجیح می‌دهد که به دلیل عدم حضور تاتنهام در رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان، همین تابستان به جمع باواریایی‌ها ملحق شود تا شانس بازی در این تورنمنت معتبر را پیدا کند.

بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه تاتنهام از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام بوده و در این بین به‌ طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده است، تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا