فوتبال جهان

بایرن مونیخ دست‌بردار چوامنی نیست

به گزارش امین گیمز، پس از اضافه شدن جود بلینگام و آردا گولر به ترکیب رئال مادرید در تابستان جاری، حالا کارلو آنچلوتی هشت هافبک در ترکیب تیمش دارد و این یعنی رقابت شدیدی بین آنها برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی کهکشانی‌ها صورت خواهد گرفت. پیش از این اخباری منتشر شده بود که بایرن مونیخ قصد دارد از این موضوع استفاده کند و اورلین چوامنی را از رئال مادرید به خدمت بگیرد و با توجه به تعدد بیش از حد بازیکن در خط میانی رئال مادرید، چوامنی که نگران حضورش در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال فرانسه برای حضور در مسابقات یورو 2024 است، امکان دارد راه جدایی از این تیم را در پیش بگیرد.

شبکه تلویزیونی «اسپورت وان» آلمان در این خصوص گزارش داد؛ چوامنی همچنان راه‌حل ایده‌آل توماس توخل برای تقویت پست هافبک دفاعی بایرن است. مذاکراتی از جانب باشگاه بایرن مونیخ با اطرافیان این بازیکن فرانسوی هم صورت گرفته است که در آن مدیران بایرن به این نکته اشاره کرده‌اند که اگر رئال نخواهد چوامنی را در این تابستان بفروشد، آماده جذب قرضی او هستند.

در حال حاضر مذاکرات در مراحل اولیه خود قرار دارد، اما پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی برای چهار هفته دیگر باز خواهد بود. بایرنی‌ها چنین حسی دارند که چوامنی احتمالاً اواخر ماه آگوست به دلیل سطح بالای رقابت در خط میانی رئال مادرید، در دسترس خواهد بود و می‌توانند او را به خدمت بگیرند.

چوامنی 23 ساله که تابستان گذشته از موناکو به رئال مادرید پیوست، در فصل اولش در 50 بازی باری کهکشانی‌ها به میدان رفته و چهار پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا