سریال خاتون
فوتبال جهان

بایرن مونیخ سرِ کیسه را برای هری کین شل می‌کند؟

به گزارش امین گیمز، باشگاه بایرن مونیخ که هری کین مهاجم انگلیسی تاتنهام را به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها برای تقویت خط حمله تیم تحت‌هدایت توماس توخل می‌بیند و با وجود اینکه طرفین هنوز بر سر این انتقال به توافق دست نیافته‌اند اما مدیران این باشگاه حالا پس از مذاکرات روز گذشته (دوشنبه) که در شهر لندن با مدیران تاتنهام داشته‌اند، نسبت به عملی شدن این انتقال حس مثبتی دارند.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «اسپورت وان»؛ بایرن مونیخ خود را آماده می‌کند تا پیشنهادی بیش از 100 میلیون یورویی را به تاتنهام برای جذب هری کین بدهد اما دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام بر این باور است که این رقم برای فروش مهاجم انگلیسی‌شان هنوز کافی نیست. طرفین همچنان در تلاش هستند تا به راه‌حلی برسند و به نظر تنها مانع باقیمانده اختلاف بر سر رقم این انتقال است.

بایرنی‌ها می‌خواهند تا پایان هفته انتقال کین 29 ساله به جمع باواریایی‌ها را نهایی کنند اما در حال حاضر اختلافی 15 تا 20 میلیون یورویی بر سر رقم این انتقال ماشین گلزنی اسپرز بین دو باشگاه بایرن و تاتنهام وجود دارد.

بایرنی‌های پیش از این دو پیشنهاد به ترتیب 70 میلیون یورویی و 80 میلیون یورویی به تاتنهام برای جذب کین ارائه داده‌اند که هر دو از سوی این باشگاه رد شده است. آنها حالا قصد دارند با پیشنهادی بیش از 100 میلیون یورو وارد عمل شوند که به رقم مدنظر تاتنهام نزدیکتر است.

هری کین که از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام است و در این بین به‌طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده است، تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است. او بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه تاتنهام هم به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا