سریال خاتون
فوتبال جهان

برادر بلینگام در فهرست خرید رئال مادرید

به گزارش امین گیمز، تعداد بلینگام‌های باشگاه رئال مادرید در سال 2024 ممکن است از یک نفر به دو نفر افزایش پیدا کند، چرا که تیم پایتخت اسپانیا قصد دارد برادر کوچکتر ستاره انگلیسی خود را بخرد.

جود بلینگام از تابستان امسال که بوروسیا دورتموند را برای پیوستن به کهکشانی‌ها ترک کرد، علاوه بر بهترین گلزن، بدون شک بهترین بازیکن این فصل رئال مادرید بوده است. اکنون اما مسئولان باشگاه رئال مادرید وسوسه شده‌اند برادر او جاب را هم که بازی‌هایش در لیگ دسته اول انگلیس جلب توجه کرده است، به خدمت بگیرند.

جاب بلینگام 18 ساله همچون برادرش، فوتبال را از آکادمی بیرمنگام آغاز کرد اما ماه ژوئن امسال این تیم را برای پیوستن به دیگر تیم لیگ یکی، ساندرلند ترک کرد. سبک بازی مشابه دو برادر سبب شده که مقایسه‌هایی میان آنها صورت بگیرد هرچند که جاب دوران بازیگری‌اش را در پست مهاجم نوک آغاز کرده و در این فصل هم چهار گل زده است.

رئال مادرید مدتی است که وضعیت جاب بلینگام را زیر نظر گرفته و از تمایل چند باشگاه مطرح لیگ برتری برای جذب او اطلاع دارد. به همین دلیل این احتمال وجود دارد که کهکشانی‌‌ها در آینده‌ای نه چندان دور برای خرید این بازیکن جوان که ارزش فعلی‌اش حدود 6 میلیون یورو تخمین زده می‌شود، اقدام کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا