سریال خاتون
فوتبال جهان

بروزوویچ از النصر دور و به بارسلونا نزدیک شد

به گزارش امین گیمز، مارسلو بروزوویچ که از باشگاه النصر پیشنهاد جدی دریافت کرده بود و گفته می‌شود دو باشگاه اینتر و النصر بر سر انتقال این هافبک کروات به تیم عربستانی در ازای 23 میلیون یورو به توافق رسیده‌اند، به نظر می‌رسد همچنان قصد دارد در فوتبال اروپا به بازی ادامه دهد و بارسلونا یکی از گزینه‌های او به این منظور است.

شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گزارش داد؛ بروزوویچ به النصر پاسخ منفی داده چون علاقه‌مند است تا به بارسلونا ملحق شود و به این باشگاه کاتالونیایی چراغ سبز نشان داده است. بارسلونا در حال حاضر در تلاش است تا با فرمول مالی مناسب پیشنهادی به اینتر برای جذب این بازیکن ارائه دهد. تصمیم نهایی حالا به بروزوویچ بستگی دارد.

دکو (دستیار متئو آلِمانی) در حال حاضر با مدیر برنامه‌های بروزوویچ در ارتباط است تا هم از خواسته‌های این بازیکن مطلع شود، هم او را از رفتن به عربستان منصرف کند. متئو آلِمانی (مدیر ورزشی بارسلونا) هم روی جنبه مالی این انتقال کار می‌کند.

ژاوی هرناندس سرمربی بارسلونا هنوز خود وارد مذاکرات نشده است، اما به محض اینکه چراغ سبز را از سوی باشگاه دریافت کند که این معامله از نظر اقتصادی امکان‌پذیر است، کار خود را برای متقاعد کردن این بازیکن آغاز خواهد کرد، همان کاری که در مورد ایلکای گوندوگان انجام داد.

بارسلونا در نظر دارد در روزهای آتی پیشنهادی 17 میلیون یورویی را به اینتر برای جذب بروزوویچ بدهد، اما این با رقم درخواستی اینتری‌ها هنوز فاصله دارد.

این هافبک کروات که تا سال 2026 با این باشگاه ایتالیایی قرارداد دارد، تاکنون در 330 بازی برای نراتزوری به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن 31 گل، 43 پاس گل هم به نام خود ثبت کرده است.

بروزوویچ 30 ساله همچنین در این مدت با اینتر یک قهرمانی در سری A ایتالیا، یک قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و دو قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا را تجربه کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا