سریال خاتون
فوتبال جهان

بونوچی از یوونتوس شکایت می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لئوناردو بونوچی که اخیراً قراردادش را با یوونتوس فسخ کرد و در آخرین روز نقل‌وانتقالات تابستانی اخیر با قراردادی یک ساله با تمدید قرارداد برای سال دوم به یونیون برلین آلمان پیوست، قصد دارد از باشگاهی که 12 فصل برایش بازی کرد به مراجع قانونی شکایت کند.

بر اساس گزارش‌های منتشرشده؛ لئوناردو بونوچی علیه یوونتوس اقدام قانونی خواهد کرد. بونوچی در نظر دارد به دلایل در اختیار قرار نگرفتن شرایط تمرینی مناسب برای او از سوی باشگاه، کنار گذاشته شدنش از ترکیب تیم و آسیب وارد شدن به وجهه حرفه‌ای‌‌اش شکایت کند.

مبلغی که احتمالاً این مدافع ایتالیایی به عنوان غرامت از باشگاه یوونتوس دریافت خواهد کرد، از سوی او به خیریه نئورولند اهدا خواهد شد که از خانواده‌های کودکان بستری در بیمارستان تورین حمایت می‌کند.

بونوچی 36 ساله که از سال 2010 در عضویت باشگاه یوونتوس بود و در این بین تنها در فصل 18-2017 برای میلان بازی کرد، از سوی مدیران باشگاه و کادر فنی یوونتوس پیامی دریافت کرده بود مبنی بر اینکه این فصل جایگاه تضمین‌شده‌‌ای در ترکیب تیم تحت هدایت ماسیمیلیانو آلگری نخواهد داشت، برای همین وی در نهایت تصمیم به جدایی از بانوی پیر گرفت.

بونوچی در 502 بازی برای بیانکونری به میدان رفت و به این تیم برای کسب 17 جام از جمله کسب هشت قهرمانی در سری A و چهار قهرمانی در جام حذفی ایتالیا کمک کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا