سریال خاتون
فوتبال جهان

بیانیه دخه‌آ برای خداحافظی از هواداران منچستریونایتد

به گزارش امین گیمز، دوران 12 ساله حضور داوید دخه‌آ در منچستریونایتد به پایان رسید. سنگربان اسپانیایی که قراردادش با این تیم 8 روز قبل به پایان رسیده بود و باشگاه هم حاضر نشد آن را با رقمی قابل قبول تمدید کند، در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن از جدایی‌اش از شیاطین سرخ خبر داد.

دخه‌آی 32 ساله که بی‌مهری مدیران باشگاه در حق او خشم گروه زیادی از هواداران را برانگیخته است، در صفحه شخصی خود نوشت: فقط می‌خواستم پیامی برای خداحافظی از تمام هواداران منچستریونایتد فرستاده باشم. مایلم مراتب قدردانی بی حد و حصر خودم بابت محبت‌ها و حمایت‌هایی که در 12 سال اخیر داشتید را ابراز کنم. ما از زمانی که سرالکس فرگوسن مرا به این باشگاه آورد، چیزهای فراوانی را کنار هم به دست آوردیم. هر بار که پیراهن منچستریونایتد را پوشیدم احساس غرور کردم. من یونایتد بزرگترین باشگاه دنیاست و بازی در این تیم نعمتی است که فقط نصیب بازیکنان خوش‌شانس می‌شود. منچستریونایتد همیشه در قلب من خواهد ماند، تیمی که مرا ساخت و هرگز رهایم نخواهد کرد. فکر می‌کنم الان زمانی مناسب برای تجربه یک چالش جدید و تجربه بازی در محیطی متفاوت باشد.

دخه‌آ سال 2011 و در 21 سالگی با قراردادی 18.9 میلیون پوند از اتلتیکومادرید به منچستریونایتد پیوست و با این تیم همه جام‌های داخلی و علاوه بر آن قهرمانی در لیگ اروپا را کسب کرد  4 بار هم جایزه سر مت بازبی را به عنوان بهترین بازیکن فصل شیاطین سرخ کسب کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا