سریال خاتون
فوتبال جهان

بیانیه شدیدالحن هنگ‌کنگی‌ها علیه مسی/ او به ما سیلی زد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برگزارکننده بازی دوستانه اینتر میامی در هنگ‌کنگ با انتشار متن عذرخواهی، اعلام کرد به دلیل عدم حضور لیونل مسی در زمین، بخشی از پول بلیت‌های تماشاگران را پس می‌دهد. لیونل مسی در دیدار دوستانه اینتر میامی برابر تیم منتخب هنگ‌کنگ شرکت نکرد.

در بیانیه برگزارکننده این بازی آمده است: ما از همه کسانی که از بازی فوتبال بین هنگ‌کنگ و اینتر میامی در یکشنبه 4 فوریه ناامید شدند، عذرخواهی می‌کنیم. اتفاقی که امیدوار بودیم مایه افتخار شهر باشد و ماه‌ها روی آن زحمت کشیده بودیم، اما مایه درد شد. ما هم دل شکسته‌ایم. ما تلاش زیادی کردیم تا یک بازی فوتبال در سطح جهانی را به هنگ‌کنگ بیاوریم و همراه با همه شما ناامید شدیم. طبق این قرارداد، اینتر میامی موافقت کرد که بازیکنان ستاره این تیم همانند لیونل مسی، جوردی آلبا، سرخیو بوسکتس و لوئیس سوارس باید هر کدام 45 دقیقه بازی کنند مگر اینکه مصدوم شوند. اینترمیامی به ما اطلاع داد که مسی و سوارس به دلیل مصدومیت نمی‌توانند بازی کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: هواداران برای تماشای بازی فوتبال و بازیکنان ستاره می‌آیند و مصدومیت بخشی از بازی است، اما چیزی که ما را ناراحت می‌کند عدم احترام ظاهری به هواداران است. وقتی فهمیدیم مسی بازی نمی‌کند، از مدیران اینترمیامی خواهش کردیم که با او تماس بگیرند تا با مردم صحبت کند و توضیح دهد که چرا نمی‌تواند بازی کند. مسی این کار را نکرد. این واقعیت که مسی و سوارس در 7 فوریه در ژاپن بازی کردند، مانند یک سیلی دیگر است. ما میلیون‌ها دلار سرمایه‌گذاری و ماه‌ها کار سخت کرده‌ایم تا رویدادی در سطح جهانی را به هنگ‌کنگ بیاوریم. امروز آن رؤیا برای ما و همه کسانی که برای دیدن مسی در زمین بلیت خریدند، شکست. به همه کسانی که بلیت این مسابقه را خریداری کرده‌اند، 50 درصد مبلغ‌شان را بازمی‌گردانیم. یک بار دیگر عمیق‌ترین عذرخواهی خود را ابراز می‌کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا