سریال خاتون
فوتبال جهان

بی‌محلی مانه به خبرنگاران آلمانی

به گزارش امین گیمز، سادیو مانه که گفته می‌شود در آستانه پیوستن به النصر قرار دارد، از دست رسانه‌های آلمانی که در خصوص آینده حرفه‌ای او شایعات زیادی منتشر کرده‌اند، شاکی است. این بال سنگالی عصر روز گذشته (یکشنبه) پس از پایان مراسم معارفه ترکیب بایرن مونیخ برای فصل 24-2023 در حضور هواداران در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا، به هنگام خروج از ورزشگاه در مواجهه با خبرنگاران آلمانی که قصد داشتند با او مصاحبه کنند، گفت «شما هر روز دارید مرا می‌کشید و حالا می‌خواهید با من صحبت کنید!» و در ادامه با بی‌محلی به آنها به راه خود ادامه داد.

رسانه‌های آلمانی مدعی هستند که مانه 31 ساله در لیست فروش بایرن مونیخ قرار دارد و در حالی که خود این بازیکن قصد داشته خودش را در این تیم به اثبات برساند، جایی در برنامه‌های تاکتیکی توماس توخل برای فصل پیش‌رو ندارد. بر اساس گزارش‌های منتشرشده؛ باشگاه النصر در آستانه به خدمت گرفتن سادیو مانه است و برای جذب او به بایرن پیشنهادی 40 میلیون یورویی ارائه داده است. بال پیشین لیورپول در صورت هم‌تیمی شدن با کریستیانو رونالدو، دستمزد 40 میلیون یورو در سال خواهد داشت.

مانه 31 ساله که تا سال 2025 با بایرن قرارداد دارد، در اولین فصل حضورش در این تیم در 38 بازی 12 گل برای باواریایی‌ها به ثمر رساند و با این تیم قهرمانی در بوندس‌لیگا را تجربه کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا