سریال خاتون
فوتبال جهان

تاتنهام پیشنهاد بایرن برای کین را رد کرد

به گزارش امین گیمز، باشگاه بایرن مونیخ که پیش از این دو پیشنهاد 70 میلیونی و 80 میلیون یورویی برای جذب هری کین به باشگاه تاتنهام داده بود که هر دوی آنها رد شده بود، چند روز پیش در آخرین تلاش خود پیشنهادی 100 میلیون یورویی به تاتنهام برای جذب کین 29 ساله داد که حالا خبر می‌رسد این پیشنهاد هم رد شده است تا اسپرز در رد پیشنهاد باواریایی‌ها هت‌تریک کرده باشد.

دیوید اورنستین خبرنگار سرشناس روزنامه «اتلتیک» انگلیس مدعی شد؛ باشگاه تاتنهام پیشنهاد آخر بایرن مونیخ برای به خدمت گرفتن هری کین را رد کرده است. این مهاجم انگلیسی که می‌خواهد تکلیف آینده حرفه‌ای‌اش پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر مشخص شود، حالا گفته می‌شود احتمال تمدید قراردادش با تاتنهام نیز وجود دارد. قرارداد فعلی او تا پایان ماه ژوئن 2024 اعتبار دارد.

هری کین که از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام بوده و در این بین به‌ طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده است، تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است. او بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه تاتنهام هم به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا