سریال خاتون
فوتبال جهان

تراشتگن با لطفی بزرگ در حق بارسلونا، قراردادش را 5 ساله تمدید می‌کند

به گزارش امین گیمز و به نقل از مارکا، باشگاه بارسلونا قرارداد دروازه‌بان این تیم مارک آندره تراشتگن را تا سال 2028 تمدید خواهد کرد.

طبق توافق صورت گرفته میان دو طرف که قطعی و نهایی شده است، دروازه‌بان آلمانی پیشنهاد باشگاه برای تمدید طولانی مدت قراردادش را که عملاً می‌‌تواند تا پایان دوران بازیگری او باشد، پذیرفته است. او فصل گذشته یکی از مهره‌های کلیدی بارسلونا در کسب عنوان قهرمانی لالیگا بود و در پایان فصل هم جایزه زامورا به‌عنوان بهترین دروازه‌بان مسابقات را از آن خود کرد. به سبب همین تأثیرگذاری باشگاه بارسلونا می‌خواهد قرارداد تراشتگن را که تنها دو سال دیگر از آن باقی مانده بود، برای پنج سال دیگر یعنی تا سال 2028 تمدید کند.

 

به این ترتیب اگر تراشتگن 31 ساله تا پایان قرارداد جدید خود در بارسلونا بماند، دوران حضورش در این تیم به 14 سال افزایش پیدا خواهد کرد. او سال 2014 از تیم مونشن‌گلادباخ آلمان به کاتالان‌ها ملحق شد و با این تیم لیگ قهرمانان، لالیگا و سایر جام‌هایی که شانس بردن‌شان را داشت، کسب کرد.

در این میان اما سنگربان آلمانی که از امسال بعد از سرخی روبرتو کاپیتان دوم بارسلونا خواهد بود، لطفی بزرگ در حق باشگاه انجام داده است و آن چشم‌پوشی از افزایش درآمدی است که در قرارداد قبلی‌اش به او وعده داده شده بود. او با این کار به باشگاه بارسلونا اجازه داد که تراز مالی خود را به معیارهای تعریف شده در مقررات بازی جوانمردانه مالی لالیگا نزدیک‌تر کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا