سریال خاتون
فوتبال جهان

تراِشتگن تا پایان سال خانه‌نشین خواهد بود

به گزارش امین گیمز، مارک آندره تِراِشتگن که در اردوی اخیر تیم ملی فوتبال آلمان و پیش از بازی دوستانه با ترکیه از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد، به نظر می‌رسد همچنان به دور از ترکیب بارسلونا خواهد بود. ژاوی هرناندس پس از برتری یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید در هفته پانزدهم لالیگای اسپانیا گفت که تِراِشتگن همچنان از ناحیه کتف درد دارد و باید دید که آیا او این هفته به شرایط بازی خواهد رسید یا خیر.

روزنامه اسپانیایی «آاِس» چاپ مادرید با انتشار گزارشی مدعی شد که این دروازه‌بان آلمانی تا پیش از آغاز سال جدید میلادی نمی‌تواند به شرایط بازی بازگردد و این یعنی اینکه او در حدود یک ماه دیگر خانه‌نشین خواهد بود. روزنامه «اسپورت» چاپ کاتالونیا هم مدعی شد که تِراِشتگن ممکن است مورد عمل جراحی قرار بگیرد و تصمیم نهایی در این خصوص امروز (دوشنبه) گرفته خواهد شد.

مارک آندره تِراِشتگن 31 ساله که فصل گذشته در 38 بازی لالیگایی در 26 بازی دروازه‌‌ بارسلونا را بسته نگه داشت و تنها 20 گل دریافت کرد (میانگین 0.473 گل‌خورده در هر بازی) اخیراً جایزه زامورا را به‌عنوان بهترین دروازه‌بان فصل دریافت کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا