سریال خاتون
فوتبال جهان

ترکیب تیم منتخب مورینیو از بازیکنان تحت هدایتش + عکس

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا؛ ژوزه مورینیو در گفت‌و‌گو با پادکسب جانی اوبی میکل، شاگرد سابقش در چلسی، ترکیب تیم منتخب بازیکنانی که زیر نظرش بازی کرده‌اند را اعلام کرد.

در تیم منتخب مورینیو، چلسی – اولین تیم تحت هدایتش در 5 لیگ معتبر اروپا –  با داشتن 8 بازیکن بیشترین نماینده را دارد. او از رئال مادرید دو بازیکن و از اینتری که با آن سه‌گانه برد هم تنها یک بازیکن انتخاب کرده است.

آقای خاص برای دروازه، پتر چک، سنگربان چک‌تبار پیشین چلسی را انتخاب کرده است. او برای خط دفاعی خاویر زانتی از اینتر را به عنوان دفاع راست، جان تری کاپیتان پیشین چلسی و ریکاردو کاروالیو، بازیکن پرتغالی پیشین آبی‌های لندن و رئال مادرید را در مرکز خط دفاعی و ویلیام گالاس فرانسوی را برای پست دفاع چپ انتخاب کرده است.

ژوزه مورینیو ,

در خط میانی تیم منتخب مورینیو، فرانک لمپارد و کلود ماکلله دو بازیکن دیگری که در چلسی زیر نظرش بازی کردند، قرار دارند. مسوت اوزیل، هافبک آلمانی پیشین رئال مادرید هم دیگر مهره خط میانی این تیم است.

مورینیو برای خط حمله هم تیم منتخب خود هم کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و دیدیه دروگبا مهاجم ساحل عاجی و ادن ازار بال بلژیکی سابق چلسی را برگزیده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا