سریال خاتون
فوتبال جهان

تشریح آخرین وضعیت نویر توسط رسانه آلمانی؛ همه چیز طبق برنامه پیش‌ می‌رود

به گزارش امین گیمز،  پس از اینکه شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت آلمان» خبر داد؛ مانوئل نویر دیرتر از چیزی که تصور می‌شد به شرایط بازی خواهد رسید و طبق برنامه از پیش‌تعیین شده در تمرینات بایرن مونیخ حضور پیدا نخواهد کرد و حتی ممکن است تور پیش‌فصل آسیایی این تیم را از دست بدهد، حالا خبر می‌رسد که نگرانی‌ خاصی بابت این دروازه‌بان آلمانی وجود ندارد.

روزنامه آلمانی «TZ» چاپ مونیخ حالا گزارش می‌دهد؛ اطرافیان مانوئل نویر اطمینان داده‌اند که هیچ چیز دراماتیکی در مورد وضعیت دروازه‌بان ملی‌پوش بایرن وجود ندارد. این دروازه‌بان آلمانی که اواسط آذر ماه (دسامبر 2022) به هنگام اسکی کردن دچار شکستگی از ناحیه پا شد و فصل برایش تمام شد، روز دوشنبه با کادر پزشکی بایرن دیدار خواهد کرد تا آزمایشات لازم را پشت‌ سر بگذارد. هدف طرفین این است که نویر با صد درصد آمادگی فصل پیش‌ رو را آغاز کند، این در حالی است که او اخیراً تمرینات انفرادی‌اش را آغاز کرده است.

طبق این گزارش؛ نویر 37 ساله طبق برنامه در حال ریکاوری و بازگشت به شرایط بازی است و یک، دو یا سه هفته تأخیر در بازگشت او به مستطیل سبز به عنوان یک عقب‌نشینی تلقی نمی‌شود، بلکه تأخیری حساب‌ شده است. با این وجود، با توجه به شرایط فعلی نویر، مدیران باشگاه بایرن مونیخ به شدت در حال برنامه‌ریزی برای پست دروازه‌بانی هستند.

بایرنی‌ها که به نظر می‌رسد قصد پایان همکاری با یان زومر دروازه‌بان سوئیسی خود را دارند، گئورگی مامارداشویلی دروازه‌بان گرجستانی تیم والنسیا را نیز زیر ذره‌بین دارند. باشگاه اینتر که خود را آماده جدایی آندره اونانا می‌کند، در حال مذاکره با بایرن مونیخ برسر جذب یان زومر است و انتظار می‌رود طرفین در نهایت با رقمی در حدود 6 میلیون یورو به توافق برسند. مدیران اینتر با زومر برای عقد قراردادی دو ساله به توافق رسیده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا