سریال خاتون
فوتبال جهان

تعویق قرار ملاقات مدیران بایرن و تاتنهام برای مذاکره بر سر کین

به گزارش امین گیمز، بایرن مونیخ همچنان جذب هری کین را به عنوان یکی از اصلی‌ترین اهدافش برای نقل‌وانتقالات تابستانی جاری در نظر دارد و مدیران این باشگاه آلمانی بر این باور هستند که می‌توانند انتقال این بازیکن به جمع باواریایی‌ها را به سرانجام برسانند. نشریه آلمانی «بیلد» گزارش داد؛ قرار ملاقات مدیران باشگاه بایرن مونیخ با دنیل لِوی برای مذاکره بر سر هری کین به تاریخی دیگر موکول شد، چون رئیس باشگاه تاتنهام پس از سفر این تیم به سنگاپور کارهایی برای انجام دادن داشت و همچنین با اثرات خستگی بابت مسافرت طولانی دست‌و‌پنجه نرم می‌کرد. هر دو طرف توافق کرده‌اند که در حال حاضر نیازی به عجله برای مذاکره مستقیم نیست و بر سر تاریخ جدیدی برای مذاکره رو در رو توافق کرده‌اند.

طبق این گزارش؛ بایرن مونیخ نسبت به عملی شدن انتقال کین 29 ساله خیلی خوشبین است. این مهاجم انگلیسی به بایرن مونیخ قول داده که در صورت ترک تاتنهام در این تابستان به جمع آنها ملحق خواهد شد و پاری‌سن‌ژرمن گزینه او نیست. تاتنهام هم نسبت به جذب ماتیس تل از بایرن علاقه‌مند است و از وارد شدن این مهاجم فرانسوی به معامله هری کین استقبال می‌کند اما بایرنی‌ها در حال حاضر چنین گزینه‌ای را مدنظر ندارند و با انتقال قطعی یا قرضی این بازیکن 18 ساله به جمع اسپرز موافقت نخواهد کرد.

بایرنی‌های پیش از این دو پیشنهاد به ترتیب 70 میلیون یورویی و 80 میلیون یورویی به تاتنهام برای جذب ماشین گلزنی این تیم لیگ برتری ارائه داده‌اند که هر دو از سوی این باشگاه رد شده است. آنها حالا قصد دارند با پیشنهادی 100 میلیون یورویی وارد عمل شوند که به رقم مدنظر تاتنهام نزدیکتر است.

هری کین که از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام است و در این بین به‌طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده است، تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است. او بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال انگلیس و باشگاه تاتنهام هم به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا