سریال خاتون
فوتبال جهان

تغییر برنامه نقل و انتقالات باشگاه میلان در صورت جذب طارمی

به گزارش امین گیمز، در حالی که اکثر رسانه‌های ایتالیایی در اخبار خود درباره باشگاه میلان طی روزهای اخیر روی تلاش این تیم برای تقویت خط حمله‌اش با جذب آلوارو موراتا تمرکز داشته‌اند، اکنون از کمرنگ شدن شانس مهاجم اسپانیایی برای پیوستن به روسونری خبرهایی به گوش می‌رسد.

جدا از عدم برخورداری احتمالی موراتا از معافیت مالیاتی در ایتالیا که پرداخت حقوق او برای میلان را سخت می‌کند، پرداخت بند فسخ او نیز مانعی دیگر بر سراه انتقال او به سن‌سیرو است. درباره این موضوع گفته‌های ضد و نقیضی وجود دارد. در حالی که رسانه‌های ایتالیایی بند فسخ موراتا با اتلتیکومادرید را 12 میلیون یورو اعلام می‌کنند، در اسپانیا این رقم بالاتر و نزدیک به 20 میلیون یورو اعلام شده است.

 

موراتا به دلیل اینکه زمان زیادی از آخرین حضورش در ایتالیا با پیراهن یوونتوس نمی‌گذرد، در صورت بازگشت به این کشور نمی‌تواند از معافیت مالی که دولت ایتالیا برای بازیکنان خارجی شاغل در سری A در نظر گرفته بهره‌‌مند شود. به همین دلیل جذب او برای باشگاه میلان، نسبت به گزینه‌های خارجی دیگر پرهزینه‌تر است. یکی از این گزینه‌ها مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو است. پیش از این تنها نشریه گاتزتا از طارمی به عنوان گزینه جایگزین میلان برای موراتا یاد کرده بود اما اکنون برخی دیگر از رسانه‌های این کشور هم این موضوع را تأیید کرده‌اند. به عنوان نمونه شبکه اسپورت ایتالیا اعلام کرده است که مدیران میلان طارمی را زیر نظر گرفته‌اند، بازیکن 31 ساله‌ای که تنها یک فصل دیگر با پورتو قرارداد دارد و تیم فوتبال رم و تیم الهلال عربستان هم مشتری‌اش هستند.

طبق گزارش اسپورت، خرید طارمی میلان را کمتر به خرج خواهد انداخت و تنها نکته منفی آن، محروم شدن باشگاه از خرید دیگر بازیکن خارجی مدنظرش، چوکوئزه بال نیجریه‌ای ویارئال است که او نیز مانند طارمی فاقد گذرنامه اروپایی است. میلان در ترکیب خود تنها یک جالی خالی دیگر برای استفاده از بازیکنان غیراروپایی دارد که در صورت طارمی دیگر قادر به خرید چوکوئزه نخواهد بود. البته طبق ادعای اسپورت، میلان خودش را برای زدن قید چوکووئزه هم آماده کرده و در صورت جذب طارمی، به جای چوکووئزه به سراغ گوستاو تانگ ایساکسن از تیم میتیلند دانمارک خواهد رفت که یک بازیکن اروپایی است و مشکلی برای حضورش در روسونری وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا