سریال خاتون
فوتبال جهان

تقویم فصل آینده بوندس‌لیگا منتشر شد؛ «درکلاسیکر» نخست در هفته دهم

به گزارش امین گیمز، سازمان لیگ فوتبال آلمان برنامه بازی‌های بوندس‌لیگا در فصل 24-2023، شصت‌ویکمین فصل از این مسابقات را منتشر کرد که بر اساس آن، شروع بازی‌‌‌ها 18 آگوست (27 مرداد) خواهد بود و پایان آنها هم 28 اردیبهشت سال 2024.

بازی افتتاحیه فصل جدید فوتبال آلمان نبرد بایرن مونیخ به‌عنوان مدافع قهرمانی و وردربرمن در شهر برمن خواهد بود که این یکصدوسیزدهمین نبرد رو در روی دو تیم در بوندس‌لیگاست. هیچ دو تیم دیگری در تاریخ 60 ساله بوندس‌لیگا تاکنون به این اندازه در لیگ آلمان برابر یکدیگر قرار نگرفته‌اند.

 

در همین حال اولین دربی درکلاسیکر فصل – نبرد سنتی بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند – در دهمین هفته این رقابت‌ها در فاصله روزهای سوم تا پنجم ماه نوامبر سال 2023 است که دورتموندی‌ها میزبان آن خواهند بود. بازی برگشت این دو تیم هم در هفته بیست‌و‌هفتم بوندس‌لیگاست که در پایان ماه مارس سال 2024 در مونیخ برگزار خواهد شد.

پیش از آغاز فصل جدید بوندس‌لیگا اما تیم‌‌های بایرن مونیخ و لایپزیگ در بازی سوپرجام به مصاف یکدیگر خواهند رفت که این بازی روز (21 مرداد) برگزار می‌شود.

برنامه کامل فصل آینده فوتبال آلمان شامل بازی‌های جام حذفی و هفته‌‌هایی که در آن رقابت‌های اروپایی برگزار خواهد شد و روزهای فیفا را «اینجا» مشاهده می‌کنید.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا