سریال خاتون
فوتبال جهان

تمدید قرارداد سعید عزت‌‌اللهی با باشگاه دانمارکی

به گزارش امین گیمز، باشگاه ویله بولدکلوب و سعید عزت‌‌اللهی قرارداد همکاری خود را برای یک فصل دیگر تمدید کردند. این قرارداد در تابستان 2024 به پایان می‌رسد.

هنریک توندر، مدیر عامل باشگاه  ویله بولدکلوب در پی امضای قرارداد جدید سعید عزت‌اللهی گفت: در استراتژی ورزشی باشگاه پایبندی به اصول بسیار مهم است. ما اکنون سعید را تا تابستان 2024 حفظ کرده‌ایم و این فرصت را به او دادیم تا روی اهداف باشگاه  که کسب امتیازهای لازم و ماندن در لیگ برتر دانمارک است، تمرکز کند. گاهی لازم است در روند مذاکرات توقفی ایجاد شود تا طرفین دوباره برگردند و یکدیگر را پیدا کنند.

ماریوس آدریان نیکولای، مدیر ورزشی ویله بولدکلوب نیز در واکنش به تمدید قرارداد عزت‌اللهی اظهار داشت: دیروز من، سعید و مدیرعامل باشگاه توافق کردیم که به مذاکره و گفت‌وگوی رودررو فرصت دوباره‌ای بدهیم. همین موضوع باعث تمدید قرارداد همکاری‌مان برای شش ماه دیگر شد.

عزت‌اللهی هم درباره ادامه دوران فوتبالش در باشگاه دانمارکی اظهار داشت: خوشحالم که برای امضای قرارداد جدیدی به توافق رسیدیم که به معنای دو چیز است. می‌دانم که آینده من در سال آینده در همین باشگاه است و می‌توانم به تیم کمک کنم. در واقع، هم باشگاه و هم من یک چیز را می‌خواهیم و آن موفقیت تیم است. اکنون مشتاقانه منتظر فصلی هستم که در آن هر کاری با هم تیمی‌هایم انجام دهم تا تیم در لیگ بماند. تا رتبه دهم اختلاف دو امتیازی وجود دارد و برای رسیدن به هدف‌مان کنار هم هستیم.

سعید عزت‌اللهی در آگوست 2020 به ویله بولدکلوب  پیوست.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا