سریال خاتون
فوتبال جهان

تمدید قرارداد ژابی آلونسو با بایرلورکوزن

به گزارش امین گیمز، ژابی آلونسو که قرارداد قبلی‌اش با باشگاه بایرلورکوزن تا پایان ماه ژوئن 2024 اعتبار داشت، امروز (جمعه) با تمدید دو ساله قراردادش، خود را تا پایان ماه ژوئن 2026 به این باشگاه آلمانی متعهد کرد. اخیراً شایعه شده بود که این مربی اسپانیایی در پایان فصل 24-2023 جانشین کارلو آنچلوتی در رئال مادرید خواهد شد.

آلونسوی 41 ساله ماه اکتبر 2022 بود که در پایان هفته هشتم بوندس‌لیگا جانشین جرارد سوانه در بایرلورکوزن شد و با وجود شروع نه‌چندان خوبش در این تیم، در نهایت با این تیم تا آستانه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا پیش رفت اما در نهایت با به پایان بردن فصل در رده ششم جدول، به کسب سهمیه لیگ اروپا رضایت دادند.

ژابی آلونسو بعد از تمدید قراردادش گفت: از اعتماد باشگاه بایرلورکوزن به من بسیار سپاسگزارم. ما از نظر جهت‌گیری ورزشی به یک ایده و یک جهت مشترک متقاعد شده‌ایم که این باعث نزدیکی و اعتماد زیاد بین من و مسئولان باشگاه می‌شود. این یک مبنای بسیار خوب و راحت است برای کار روزانه.

وی افزود: این دلیل دیگری است که من واقعاً از کار با کادرفنی‌ام و تمامی کارمندان باشگاه لذت می‌برم. فصل گذشته را مثبت می‌بینم اما من هم مانند باشگاه چیزهای بیشتری می‌خواهم. اکنون مصمم به کار روی این موضوع ادامه می‌دهیم.

لورکوزن زیرنظر هافبک سابق تیم‌های لیورپول و رئال مادرید، در 37 بازی آمار 17 برد، 10 تساوی و 10 شکست را تجربه کرد. سردار آزمون مهاجم تیم ملی کشورمان عضو تیم لورکوزن است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا