سریال خاتون
فوتبال جهان

تمرینات فشرده مگوایر در پرتغال به امید ماندن در منچستریونایتد

به گزارش امین گیمز، هری مگوایر که پس از پیوستن رافائل واران و لیساندرو مارتینس به جمع شیاطین سرخ، از ترکیب اصلی این تیم خارج شده و اریک تن‌هاخ سرمربی هلندی منچستریونایتد فصل اخیر کمتر از او در ترکیب تیمش استفاده کرد، دو فصل دیگر با این باشگاه لیگ برتری قرارداد دارد اما شایعاتی وجود دارد که او در لیست خروجی این باشگاه قرارداد دارد.

بر اساس گزارش نشریه «دیلی‌میل» انگلیس؛ مگوایر 30 ساله قصد دارد برای بازپس‌گیری جایگاهش در ترکیب اصلی شیاطین سرخ بجنگد و به همین خاطر در حال حاضر در کشور پرتغال سخت در حال تمرین زیرنظر مدافع پیشین تیم ملی فوتبال پرتغال یعنی ریکاردو کاروالیو است. طبق این گزارش؛ او حالا سه هفته‌ای می‌شود که زیرنظر کاروالیو و هر رو سه جلسه تمرین می‌کند تا به شرایط ایده‌آل برسد.

این مدافع انگلیسی که فصل اخیر تنها در هشت بازی لیگ برتری در ترکیب اصلی منچستریونایتد قرار گرفت، قصد دارد در روزهای پیش‌ رو با اریک تن‌هاخ سرمربی هلندی شیاطین سرخ صحبت کند تا در مورد آینده حرفه‌ای‌اش بهتر تصمیم بگیرد. گفته می‌شود بازوبند کاپیتانی از مگوایر گرفته شده است و اگر او در جمع شیاطین سرخ بماند، دیگر کاپیتان این تیم نخواهد بود.

از تاتنهام و وستهام به عنوان مشتریان اصلی مگوایر یاد شده است. این مدافع انگلیسی که گران‌قیمت‌ترین مدافع جهان به شمار می‌رود، در سال 2019 در ازای 80 میلیون پوند از لسترسیتی جدا و به منچستریونایتد پیوست و در چند سال اخیر به دلیل عملکرد ضعیفش بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است.

تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا