سریال خاتون
فوتبال جهان

تن‌هاخ: جنگیدیم و راهی برای رسیدن به پیروزی پیدا کردیم/ ولورهمپتون هجومی‌تر بود

به گزارش امین گیمز، اریک تن‌هاخ که شاگردانش شب گذشته (دوشنبه) در اولین بازی خود در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس موفق شدند در ورزشگاه اولدترافورد با نتیجه یک بر صفر ولورهمپتون را شکست دهند و با برد فصل را آغاز کنند، پس از این دیدار گفت: ولورهمپتون نسبت به ما هجومی‌تر بود، اما در نهایت این ما بودیم که موفق شدیم راهی برای رسیدن به پیروزی پیدا کنیم. شما روحیه تیم و تمایل بازیکنان ما برای کسب پیروزی را دیدید. خوشحالیم، این بازی همانند یک جنگ بود و بابت کسب این برد خوشحال هستم. می‌دانیم که در زمین باید برای توپ و کسب امتیازها بجنگیم. ما بازی فوق‌العاده‌ای را به نمایش نگذاشتیم، اما باید می‌جنگیدیم. باید راهی برای رسیدن به پیروزی پیدا کنیم و این کار را در این بازی انجام دادیم.

وی افزود: ما به اولدترافورد بازگشتیم، آتش بازگشته است! ارتباط خوبی بین هواداران و تیم وجود دارد و می‌دانیم که هر بازی سخت است. امتیازات بیهوده به دست نمی‌آیند و ما برای کسب سه امتیاز این بازی جنگیدیم. هواداران بازی‌های فصل گذشته و پیش‌فصل را دیدند، اما صادقانه می‌گویم که بازی‌های لیگ متفاوت از بازی‌های پیش‌فصل است. ولورهمپتون در این بازی در کار با توپ خیلی راحت بود و به نظرم آنها عالی بازی کردند.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ تصریح کرد: ما توپ‌های زیادی را به سادگی لو دادیم که این خوب نبود، اما در این مورد پیشرفت خواهیم کرد. وقتی توپ را به حریف تقدیم می‌کنید، در واقع فرصت حمله به آنها را می‌دهید، اما من فکر می‌کنم ما بازی را کنترل کردیم و بسته نگه داشتن دروازه‌مان در این دیدار همه چیز را به شما می‌گوید. بازی در اولدترافورد و بسته نگه داشتن درواز‌مان اتفاق خوبی است. حالا باید روی کار با توپ بهتر شویم.

تن‌هاخ درباره پیامی که بین دو نیمه به شاگردانش داد، اظهار دشت: بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم “آرام‌تر و خونسردتر باشید و باید بین خطوط جابجایی‌های بیشتری انجام دهید”. لحظاتی از این بازی بود که بین خطوط جابجایی خوبی داشتیم و وقتی آن را انجام دادیم، موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه ولورهمپتون خلق کردیم، اما وقتی توپ را به سادگی از دست دهید، طبیعی است که کمی کنترل بازی را از دست بدهید.

وی در پایان درباره برخوردی که آندره اونانا دروازه‌بان کامرونی شیاطین سرخ با ساشا کالادزیچ در محوطه جریمه خودی داشت، اما سایمون هوپر داور بازی پس از بررسی صحنه توسط کمک داور ویدئویی (VAR) این برخورد را پنالتی ندانست، گفت:  من فکر می‌کنم اونانا واقعا شجاع است، او از خط دروازه بیرون آمد و توپ قبل از شیرجه رفتن او توسط بازیکن حریف لمس شد، بنابراین فکر نمی‌کنم آندره تأثیری روی ضربه بازیکن حریف به توپ داشته باشد. آن صحنه هم توسط VAR بازبینی شد، بنابراین ما از سه امتیاز کسب کرده در این بازی راضی هستیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا