سریال خاتون
فوتبال جهان

تن‌هاخ: خوشحالم که مگوایر اینجاست و می‌داند چه انتظاری از او دارم

به گزارش امین گیمز، اریک تن‌هاخ در آستانه بازی فردا شب (شنبه) شاگردانش مقابل تاتنهام در هفته دوم لیگ برتر انگلیس گفت: شروع هر فصل دشوار است، ما این را می‌دانیم، بنابراین بازی مقابل ولورهمپتون آن چیزی نبود که امیدوار به انجامش بودیم اما در آن بازی پیروز شدیم. ما شخصیت تیمی‌مان را نشان دادیم و این یکی از آن مواردی است که باید طبق فصل گذشته پیش می‌رفتیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه لیساندرو مارتینس آماده بازی کردن در بازی فردا است، درباره مدافع انگلیسی‌اش هم اظهار داشت: مگوایر بازیکن ما است و خوشحالم که او اینجاست. ما به یک تیم خوب نیاز داریم، ما چهار مدافع میانی خوب داریم که با لوک شاو می‌شوند پنج مدافع میانی. ما به این تعداد مدافع میانی نیاز داریم چون 50 تا 60 بازی در این فصل خواهیم داشت.

سرمربی هلندی منچستریونایتد در ادامه اظهار داشت: این حالا به مگوایر بستگی دارد که چقدر بازی کند. او می‌داند که من چه انتظاری از او دارم. من الان یک سال است که اینجا هستم و شما می‌دانید که از یک مدافع میانی چه انتظاری دارم و او می تواند این کار را انجام دهد. قبلاً بارها به شما گفته‌ام که هری توانایی‌‌ لازم را دارد، بنابراین اکنون باید آن را نشان دهد.

تن‌هاخ همچنین درباره مهاجم انگلیسی‌اش که باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده تحقیقات داخلی درباره او به اتمام رسیده و به زودی تصمیم خود در خصوص آینده حرفه‌ای او را اعلام خواهد کرد، گفت: ما روی نحوه بازی تیم و عملکرد تیم تمرکز داریم. بحث در مورد بازیکنانی است که در اختیار داریم، به همین خاطر در حال حاضر تنها روی بازی با تاتنهام تمرکز داریم.

وی در پایان با اشاره به احتمال تمدید یک ساله قرارداد جانی اوانس خاطرنشان کرد: ما در حال مذاکره هستیم و وقتی خبری داشته باشیم مثل همیشه آن را اعلام خواهیم کرد. تا پایان ماه جاری جانی اوانس تحت قرارداد است اما ما در حال مذاکره با او برای تمدید قرارداد هستیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا